Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossmann saját márkás termékek?

Rossmann saját márkás termékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tanácsot kérnék rossmannos termékekkel kapcsolatban aki ezeket használja tudna nekem véleményt mondani? pelust szoktunk olyat venni az eddig bevált illetve a popsitörlő is.

Most elsősorban a popsikrém érdekelne illetve hogy ez a tápszer mennyire jó. Van aki adja a babájának?

Kislányom 9 hónapos, arra gondoltam megkóstoltatom vele hátha ízlik neki.

Vagy rossz ötlet?

Tudnátok tanácsot adni?

Köszönöm előre is.



2015. máj. 28. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! babakaját, tejpépet, tápszert is kapott már sajátmárkásat, mindent nagyon szeret. én is elégedett vagyok a minőséggel, bár a tápszerük nem annyira tápláló, mint mondjuk a milumil. de lehet, hogy ez nálatok nem így lesz, ki kell próbálni. :) sajátmárkás tápszerrel szoktam készíteni neki a gabonapépet, arra tökéletesen jó. krémet nem akarok váltani, mert legutóbb, mikor megtettem, kipirosodott tőle a bőre. de az eddigi tapasztalataim alapján a babydream termékek nagyon jók.
2015. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Rossmannos posikrèm nekünk nem vált be, nagyon sűrű, mèg a Sudocreamnèl is sűrűbb, kenhetetlen. Nekünk csak a Neogranormon jön be. Popsitörlője, pelusa viszont tènyleg jò. Babydream tejpèp gyalázatos, nagyon rossz, mèg a macska sem ette meg, ìgy többről nem tudok nyilatkozni, mert ezek után nem vettem több Rossmanos kaját.
2015. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne már, tök jó a tejpépjük, én be szoktam nyalakodni, amit a babám meghagy :D

nekem a sinemil volt nagyon gáz, szétfolyt az egész és büdös volt.

2015. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosìtok: Èn a kekszeset vettem, az nem volt jò, ìgy a többit meg sem kòstoltuk, pedig lehet tènyleg finomak.
2015. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm a gyors válaszokat. Akkor megkóstoltatom a kislányommal hátha bejön neki. A tejpépeket is szereti, főleg a kekszeset illetve a sztracsatellásat, ezek még nekem is bejönnek egy egy falat erejéig :) :)

mi jelenleg sudocreme-et használunk, ugyan elég sokáig kitart de hihetetlen drága:/

A neogranormon nekünk nem jött be , tiszta piros volt a popsija tőle :(

Esetleg a hipp-es popsikrémet próbálta valaki?

2015. máj. 28. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a kekszes meg a sztracsis a menő, a banános-grízes is jó. Nekem személy szerint a milupa vegyesgyümölcsöse volt nagyon rossz ízű, meg a már említett sinemil. Mondjuk a haspókomnak az is ízlett. :D

Krémből Neogranormon és Sudocrem, kipróbáltam, amit a gyerekorvos írt fel (infantum, naturland márkájú). Kb. úgy nézett ki a gyerek combja, popója, zacsija, mintha égés után felhólyagosodott volna...

Egyébként nem tudom, én használok kevés krémet, vagy miért van ez, de a születésekor vásárolt nagy tubus Neogranormon 5 hónapig tartott ki, a Sudocremből, amit utána vettem, alig hiányzik. Ezt egyébként a Rossmannban vettem, akcióban 1800 Ft volt a 125 grammos tégely.

Érdemes kifigyelni, hol akciós, mert sok pénzt lehet rajta spórolni, mondjuk ez a tégely szerintem egyéves korára sem fog kikopni (pedig kenem minden kakilás és fürdés után).

2015. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a krémet használom popsikrémként: [link] Én szeretem, szerintem nagyon jó, 150 ml, sokáig elég, pont tegnap vettem 599 Ft-ért, tehát nem is vészes az ára.

Popsitörlő szintén nagyon jó.

Tápszerüket annyira nem kedveltük, valóban kevésbé lakott vele jól a babám, mi a Milupa tápszert ettük, 9 hónaposnak már van 3-as is ebből. Tejpépből a sztracsisat próbáltam ki a fiamnak, de nem ízlett neki, megkostóltam, nekem sem ízlett. Más fajtát nem vettünk. Viszont a bébiételeit szerette a fiam, a zöldségeket, főzelékeket is és a gyümiket is.

Egyébként a tápszeren és a tejpépen kívűl, szerintem minden nagyon szuper, ami Babydream, de szerintem gyereke is válogatja, hogy mi ízlik nekik.

2015. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!