Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozathoz kell...

Apasági nyilatkozathoz kell egy papír a népesség nyilvántartóból. De miért kell ezért fizetnem 2300 forintot?

Figyelt kérdés

A XXII. kerületben lakom és azt mondták kell ez a papír, hogy hajadon vagyok a népesség nyilvántartóból, de a nő azt mondta fizetni kell érte 2300 Ft-ot és mivel még nem született meg lehet még egyszer ki kell állítania és az megint ennyibe kerül. Én ezt nem értem. Tud valaki segíteni?

Ja és mellesleg én elvált vagyok amiről van is papírom. Akkor mi kell még.


2010. febr. 26. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is elvált vagyok,nekem a válási papíron és a személyi ig.lakcímkártyámon kívül nem kértek semmit.A párommal metünk el az önkormányzathoz (persze az ő személyie és lakcímkártyájával)és 10 perc alatt megcsinálták.Fél évig érvényes.Ja és a terhesgondozási kiskönyvet is kérték.
2010. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és te hol laksz?
2010. febr. 26. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 2009.január végén szültem.A népesség nyilvántartóból ingyen adtak egy papírt arról,hogy hajadon vagyok.Kellett még a nődokitól egy papír amin rajta van a teherbeesés feltételezett időpontja és a szülés várható időpontja(nekünk ez nem volt,így kétszer kellett menni) a terhesgondozási kiskönyv,személyi,lakcímkártya+ a páromnak a papírjai.
2010. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17:27-es vagyok III.kerület.
2010. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ennyi az illeték. Ez önkormányzatonként változhat. Nekem is volt már dolgom a népességnyilvántartóval, bár nem ilyen, hanem arról kellett egy papír az egyetemre, hogy hányan vagyunk bejelentve a lakásba. És arra 2000 forint volt az illeték. De pl. van mohácsi csoporttársam, neki több volt. Van olyan, akinek meg semennyi.
2010. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10.kerületben csináltattam akkor még Pécsett volt a bejelentett lakcímem ,azt mondták bárhol meglehet csináltatni és ingyenes! Nem értem miért kérnek tőled pénzt!
2010. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát ez az. Na majd megérdeklődöm a XI. kerületben, mivel ott szülök. Valaki esetleg nem tudja, hogy ott kell fizetni?
2010. febr. 26. 18:53
 8/11 anonim ***** válasza:
061/2151077 ez a telefonszáma a 9.kerületi népesség nyilvántartónak,hívd fel őket!
2010. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a 11.ker-061-3724527
2010. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 11 kerben lakom. betipegtem a válásról szóló papirkámmal,kiadták az igazolást és ennyi...nem kellett fizetnem érte. plusz a 11.kerületi egyszeri kerületi támogatás 85500 ft. ami más kerületekben nincs. tegnap utalták éppen a számlámra.
2010. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!