Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Furcsa a Menstruáciom de...

Furcsa a Menstruáciom de miért? Mindig meg jön 28 napra,5 napig, a 6. barna aztán vége is. Most meg jött szerdán egész nap barna volt, csütörtökön, pénteken elég rendesen meg volt ráadásul még nagy vérdarabok is jöttek ki belőlem.

Figyelt kérdés
Majd szombat és ma meg elég egy két tisztasági betét. Terhes nem vagyok teszt negatív és ráadásul nem csináltuk úgy hogy az lehessek. Vannak ötletek? Orvoshoz kb 2-3 hét múlva kaptam időpontot addig keresem hogy mi lehet.

#fuccs menstruácio
2015. máj. 31. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet volt egy kis átmeneti hormon gond. Egy-két furcsa menzesz volt már nekem is, általában addig tartott.. Következő már a szokásos volt.
2015. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2015. máj. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!