Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlthét csütörtökön bekerültem...

Múlthét csütörtökön bekerültem a kórházba barna folyással, akkor 10hetes voltam. Kaptam Duphastont,3x2. Kedden haza engedtek, fejlődik a baba rendesen akkor tünetmentes voltam. Tegnap újra kezdődött a barnás folyás. Vajon mitől lehet? Lehet baj?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 17:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be!
2013. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Timcsikusz ***** válasza:
100%
Én első pillanattól barnázok engem nem is fektettek be csak írtak fel gyógyszert Utrogestant szintén 3*2.Azt mondta a doki minden rendben van ezzel nem tud mit tenni nagyon sok kismamánál előfordul.Már szinte megszokom lassan.Most vagyok 9 hetes.Szerintem nincs bajod neked sem.
2013. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor már inkább a méhlepény okoz bevérzést, vagy hematóma vagy ilyen dolgok.. mivel a hormonra kaptál kezelést nem hiszem, hogy az a gond! Én is pecsételtem, és 12 heti ultrahangon derült ki, hogy mellső fali mélyen fekvő lepényem van szóval azért pecsételtem, de nekem 1x volt csak és nem sok.. Szerintem is menj vissza!
2013. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Timcsikusz ***** válasza:
68%

A gyógyszer amit kaptál maga az is okoz barnázgatást!!

Én nem rohangálnék a helyedben nekem mondom tök ugyanez van és a dokim azt mondta rosszabb ha szaladozok vele..pihenj feküdj sokat.Nekem meg mondta kerek perec ha vérzek erősen akkor menjek egyébként ne.DE dönts ahogy jónak látod.A lényeg ne stresszelj rá a dologra!

2013. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy okoz barnázást! Biztos hogy nem! 3. terhességem 2-t elvetéltem és mind a 3 alatt szednem kellett, attól tuti nem barnázol!! Az igaz, hogy pihenni kell, de jobb egyszer feleslegesen bemenni, és utána akár a kórházban akár otthon pihenni!
2013. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
a záró jelentéseden rajta van a telefonszám,elmondod hogy mi volt és mi van és megmondják hogy be kell-e menned. (tapasztalat)
2013. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ne biztass olyanra egy terhes nőt, hogy a barnázás normális, mert nagyon nem az! A terhesség alatt semmilyen vérzés, vagy barnázás nem normális, és ezt a te dokidnak is tudni kellene! Neked valószínűleg azért mondta, hogy ne rohangálj be, mert látta, hogy nincs ultrahangon semmilyen eltérés, és mást már ő se tehet.. Így jobb ha pihensz! De barnázni nem csak a progeszteron hiánytól lehet... hanem 100 dologtól!
2013. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Timcsikusz ***** válasza:
én jelenleg ebben a cipőben járok írtam már 9 hetes vagyok dettó ugyanez a bajom de ha szted nem okoz hát te biztos jobban tudod mint az aki benne van!!nincs egy hete hogy mondta az orvosom hogy igenis okoz barnátgatást jézusom!!!!!!!!!!!
2013. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Felhívtam a védőnőt is ő is azt mondta amíg nem görcsölök,nem vérzek nem kell menni,sok terhességnél előfordul.Uhot csináltak és fejlődik rendesen,bevérzés sem látható.Bízok benne nem lesz baj!Kedden már 12hetes leszek.Köszönöm a válaszokat
2013. febr. 22. 17:49
 10/24 Timcsikusz ***** válasza:

ő kérdezett én írtam saját példámat erről szól ez az oldal vagy nem?

nyilván döntsön ő ahogy érzi de nehogymár ne írhassam le saját tapasztalataimat!különben is ez itt nem a vita helye én ugy gondolom!

2013. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!