Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kék és a...

Mi a különbség a kék és a lila színű sütifaló bödönke között?

Figyelt kérdés
Más dalok, vagy egyik többet "tud" mint a másik?
2010. febr. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a kék az régebbi, a lila tetejű újabb kiadás. Legalábbis így tudom, hogy mennyivel tud többet vagy kevesebbet azt nem tudom.
2010. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi kaptunk ajandekba de szerintem nem er annyit. Legalabbis az en lanyom nem igazan jatszik vele. Csak ritkan. Jobban orul a szines ceruzaknak pl.

13hosan kapta es most 15 hos. De semmi valtozas.

Tanulo Fisher Price Maci ugyanaz a mese. Be van dobva a "sulyesztobe". Pedig milyen draga.... Az ember utolag rajon. Jo lenne ha ki lehetne kocsonozni egyes jatekokat megvetel elott. Akkor talan nem vennenk ennyi kacatot, mi szulok, jo sok penzert.

2010. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bucibabuci ***** válasza:
az én lányom 2,5 évesen szeretett vele játszani, kisfiam 9 hós imádja hallgatni a zenéjét, állandóan benne a keze, hogy zenéljen. Amúgy mi nem vetttük, hanem pelenka vonalkódért kaptuk a pamperstől:)de tényleg drága, lehet hogy nem futotta volna rá
2010. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!