Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. gyerek kérdés: mikor fogok...

2. gyerek kérdés: mikor fogok aludni?

Figyelt kérdés
Amikor megszületett a második baba, hogy teltek az éjszakák? Ha vele kelni kell két óránként, a másikat is felébreszti a sírás? Mire visszaaltatom mindkettőt nem kell megint szopiztatni? Az elsővel sokat éjszakáztunk, most is ez lesz, akkor mikor fogok aludni? Ti hogyan csináljátok? 2 éves a nagy.
2015. jún. 1. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 4 éves a nagy, de alap volt a külön szoba a gyerkőcöknek (pontosabban a nagy külön szobában, a kicsi pedig velünk).

Nem állítom, hogy kipihent és fitt vagyok, de igyekszem mindig ugrani, amint picit is nyöszörög a kicsi, nehogy felébressze apát és a tesót. Annyiból könnyebb, hogy a nagytesó napközben oviban van, így délután is tudok szundítani 3 órát, bár most 3 napja már átalussza az éjszakákat is. :)


4 éves és 5 hetes csajok anyukája

2015. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két év két hónapos volt a nagy, mikor a kicsi született. Nálunk egy szobában vannak most a gyerekek.(2-3 éven belül tervezünk családi házba költözni) Amikor a kicsi megszületett, egy ideig velük aludtam a gyerekszobában, így azonnal felébredtem, ha a kicsi sírt. A nagy néha felemelte fejét, megnézte mi van, aztán szó nélkül aludt tovább.A kicsivel is olyan szerencsém volt, hogy evés után simán visszaaludt, ha nagy ritkán mégsem, akkor kivittem a nappaliba és ott ringattam. Az első öt hónap volt kicsit húzósabb, akkor nem tudtam eleget aludni, mert napközben persze nem egyszerre aludtak és nem tudtam pótolni. Mióta a kicsi is átalussza az éjszakákat, már nincs ilyen gondom. A kicsi most lesz 1 éves.
2015. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!