Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 6 hónapos babám keresztezi...

A 6 hónapos babám keresztezi a lábát háton fekve, fürdetéskor és négykéz láb is néha. A védőnő azt mondta ez utalhat idegrendszeri problémára. Mégis mire gondolt? Azóta csinálja amióta aktívan mozog.

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bokájánál rakja keresztbe?Én lányom így csinálta és köszönöm jól van.Nekem közbe feszítette a hasát leszorította a kezét s próbált felül hasból persze ez nem ment neki.Ha hasonlókat csinál csak a hasára edz.
2015. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen a bokájánál.persze a védőnőmentegetőzött, amikor mondtam, hogy nem régóta csinálja, hogy: hát végülis már mutatkozott volna az idegrendszeri probléma, így biztos csak érdekesnek találja ezt a baba....csak én azért megijedtem...
2015. jún. 4. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a mai védőnőket. Komolyan mondom. Ez valami hobbi náluk, hogy ki tudja jobban kicsinálni a kezdő anyukák idegeit? A gyerekek néha keresztbe teszik a lábukat, mert kényelmes a medencéjüknek, naés? A te védőnőt is olyan, aki olvasott valamit egy könyvben aztán agytumort diagnosztizál egy pattanásra. Nem tudok mást mondani, mint hogy hallgass a józan eszedre, és ne nyisd ki az ajtót, ha jön!
2015. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem aggódok.Sajnos muszáj volt beengednem, 6 hós vizsgálatra....Egyébként meg nagyon ritkán jön, utoljára márciusban volt....
2015. jún. 4. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, az en kislanyom is csinlja, es teljesen jol van. sokszor akkor, amikor belefeledkezik a jatekba es vmit nagyon vizsgalgat, vagy eppen uldogel a hintaban. Felnott emberek is csinaljak, sot a balerinak meg gyakrabban...es lam, semmi bajuk. Nem kell ennyire hipochondernek lenni ;)
2015. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 vok.Sajnos a védőnőd nem a jobbik fajtából való de nyugi mi így a dokival vagyunk.Nálunk a doki akarta elküldeni a lányom korai fejlesztésre mert 2 hete mászott és még ökölben volt a keze(6 hónaposan),ott persze kiröhögtek a telefonba.Ügyes babó hagyd gyakorolni jó sokat :)
2015. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én hathósom is csinálja, de születésétől fogva.

Bár a pocakban szinte törökülésben is volt végig, szóval nálunk az az elmélet, hogy ott is úgy volt, és megnyugtató a számára.

2015. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is csinálja:) Nekem 6 hós lesz.:)

Huhh nekem eszembe sem jutott, hogy ez gond lenne:)

2015. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most én leszek a rossz hír hozója! Az én kislányom is csinálta a keresztezést. Nagyon sokszor, és alig lehetett szétszedni a lábait úgy feszítette. Minden ismerősöm azt mondta, hogy nincs semmi gond ezzel, de én nem nyugodtam meg. A védőnő tanácsára elmentem egy Dévényeshez, és Ő mondta, hogy ez nem jó, idegrendszeri és izomproblémákat jelenthet. 2 hónapig minden héten hordtam kezelésre, és nagyon gyorsan elhagyta, a mozgása pedig rohamtempóban fejlődött.
2015. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát az én babám nem feszíti, csak keresztbe teszi és nézi...érdekesnek találja, úgy látom...Mindenesetre azért figyelni fogom, hogy meddig csinálja...
2015. jún. 5. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!