Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ariana, Alba, Edit, Adél,...

Ariana, Alba, Edit, Adél, Anna. Melyiket választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Mind az öt név nagyon tetszik.

Ariana: nagyon elegánsnak tartjuk, szép, különleges, külföldön is teljesen vállalható, viszont kicsit idegen a hangzása.

Alba: személyes kedvencem, nagyon különleges, mégsem bonyolult, külföldön is elfogadott, nem hivalkodó, és valószínüleg a lányom sosem találkozna mégegy Albával, de félek, hogy bántanák emiatt a név miatt.

Edit: tetszik, de annyira nem passzol a vezetéknévhez, mint a többi név. Egyszerű, nem felkapott, nincs a családunkban és nem is ismerünk Editet.

Adél: tetszik, de kevésbé, mint a többi név, viszont külföldön és itthon is értenék, nem túl ritka, nem is túl gyakori, nagyszülők is meg tudnák jegyezni.

Anna: leginkább ez a név passzol a vezetéknévhez, tetszik is nagyon, de a nagymamámat és az unokatestvéremet is így hívják emiatt nem szívesen adnám.


2015. jún. 5. 00:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Edi vagy Adél. Nemzetközi, szép nevek. A többi felsorolt nekem nem igazan tetszik. Esetleg adhatnátok két nevet, ha magab nem hangzik jól. :)
2015. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Anna vagy Adél. Az Edit nagyon öreges szerintem, illetve olyan könyvtáros nénis. A másik kettő csak hangzásra nem tetszik (de ha nektek igen, adjátok nyugodtan, nekem is olyan nevem van, hogy nem találkoztam még soha senkivel, akit ugyanígy hívnának, nagyon szeretem és sosem bántottak miatta, inkább dicsérik).
2015. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az Alba olaszul hajnalt jelent. :) Viszont a hangalakja nem tetszik, olyan "bamba".

Én az Adélt választanám.

Az egyik ismerősömet Amarillának hívják, nekem az is tetszik.

2015. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Adél
2015. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Anna.
2015. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Anna vagy Adél.
2017. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Adél.
2020. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!