Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Edit névről vélemény? (Tudom,...

Edit névről vélemény? (Tudom, ezredik ilyen kérdés)

Figyelt kérdés

Azért gondoltunk rá, mert ritka, felnőttként keménységet sugároz, gyerekként viszont a Ditke, Didus, Edó becézése cuki, és külföldön is ismert keresztnév.

Szerintetek?



2015. jún. 8. 06:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

Bocs, nekem nem tetszik. Sosem tetszett, de attól külön kiver a víz, hogy sokan két t-vel ejtik, az a halálom...

Gyerekként valamiért az ecet jutott eszembe erről a névről, most meg egy balga, teddide-teddoda, tutyimutyi, szerencsétlen nő.

2015. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, viselhetô név. Én attòl vagyok rosszul, hogy vagy vmi vàllalhatatlan, idegenül csengô nevet adnak a szülôk, vagy ha egyszerû, közismert nevet szeretnének, akkor kizàrólag a top 20 ból mernek vàlasztani. Minden màs név szerintük òdivatú. Én adnàm az Editet. Sokkal inkàbb....
2015. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért érdekel más véleménye?! Kit érdekel kiben milyen érzetet kelt? Nektek tetszik, ez a lényeg. A baba ezt a nevet szeretné, hát legyen ez.
2015. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!