Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi nevekről? Ha lány: Hargita Ha fiú: Toma

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 15:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Gyopár van a családban... ami azért gáz, mert egy ideig ezzel poénkodtunk, ha Áronunk kislány lesz, Gyopárka lesz... Távoli családban végül lett :o


Mondjuk az általad említett neveknél ezerszer jobban zavarnak a Dzsesszikák, Denisszák, Krisztoferek, Raulok... de ha már A Gyűrűk Ura (Toma miatt ugye szóba került), Árven, Gandalf, Bilbo és már talán Aragorn is anyakönyveztethető :)

2015. jún. 10. 14:32
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hát tény, hogy vannak fokozatok :)
2015. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Én is szeretem a magyar neveket. A Hargita tényleg nagyon szép név. A Toma már nem annyira tetszik.
2015. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
15%

A Tomáról csak nekem ugrik be a gyümölcslé? :) Emiatt nem tetszik. A Hargita viszont igen, Gittaként is. :)

Engem is nagyon érdekelne a kedvenc neved!

2015. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!