Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon kamionosokra...

Magyarországon kamionosokra mekkora a kereslet?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy lerakom rá, mert azt szeretném. De ugye akkor nem lenne tapasztalatom, és max csak sima C-s jogosítványom lehetne, és nem C E. Mennyi esélyem lenne így munkát találni?

2015. febr. 15. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért csak C-d lehetne, mi az akadálya a CE-nek?


Egyébként nagy a kereslet, én azonnal el tudtam helyzkedni. Ennek immár több mint fél éve, és nagyon szeretem a munkám.

2015. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt olvasom mindenhol, hogy a C+E feltétele a meglévő C ami nem kezdő. De mi számít nem kezdőnek? Olvastam több helyen, hogy valaki lerakja c-re, pár nap múlva megy a +e-re , de nem értem mert a pár napos C az még elég kezdőnek számíthat...


Továbbá, most kint élek Londonban, megpróbálok annyi pénzt összeszedni, hogy otthon lerakhassam mindenre, ami sok pénz lesz, de itt is csak szállodákban tudok melózni, hiába adtam be 100 jelentkezést fedexhez,ups, kis cégek stb... mint futár, senki sem vesz fel tapasztalat nélkül. Nem örülnék neki, ha lerakok minden 600-700 ért, és nem tudok elhelyezkedni :D Erre van valami megoldás?

2015. febr. 16. 00:12
 3/5 anonim válasza:
C után azonnal csinálhatod akár az E-t akár a D-t. A B kategóriád nem lehet kezdő azaz minimum kettő évesnek kell lenni.
2015. febr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld meg a C + E - t. Gyakorlat nélkül eleinte problémás elhelyezkedni, de itthon a Waberer's és a Horváth Rudi szokott kezdőket felvenni. Ha már van 1 - 2 év gyakorlatod - gondolom az angol megy - egész Európában találsz kamionos állást, mert nagy a kereslet.
2015. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az okozza a félreértést, hogy a C kategóriás vezetői engedélyed nem lehet kezdő. Egy vezetői engedély akkor kezdő, ha a benne lévő B kategória kevesebb mint 2 éves. Ha te most raktad le a C-t tegnap, akkor a vezetői engedélyed ha a B-d már régi, ugyanúgy nem számít kezdőnek, hiába még fog a tinta a C-n. Egyből mehetsz E-re. Tudom, mert én is így csináltam.
2015. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!