Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyarországon mennyire van...

Magyarországon mennyire van felvirágozva az anime műsorokra a kereslet?

Figyelt kérdés
Ezalatt értem azt hogy van jelenleg csatorna ami folyamatosan jelenít meg magyar szinkronnal animéket? Nem néztem eddig túl sok animét. 3-4-et talán. De lehet hogy jobban belekezdek. Azt is olvastam hogy Magyarországon kevés a szinkronos anime főleg mióta nincs Animax. Én sajnos az a tipikus lusta ember vagyok akinek a felirat nem felel meg mert ha azt olvasom akkor a kép történéseket nem is látom. Vannak kezdeményezések több szinkronos animére? Válaszotokat/véleményeteket előre is kösz!

2015. ápr. 23. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nézz indavideon, vagy töltsd le, van azért pár szinkronos, de egy két kivétellel mindegyik gagyi. Ha meg is probálják visszahozni műsorra őket, befog csődölni
2015. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom. A magyar szinkronos animék száma véges. Főleg ha még nem is az összes érdekel. Tényleg már csak olvasni lehet amit mondanak? Nem vagyok én hallás sérült. Alakulhatna egy kisebb nem hivatalos társaság akik animéket szinkronizálnak. Biztos lenne azért rá támogató pl jómagam. Filmből sem egy ilyen van már magyarul.
2015. ápr. 23. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs rá kereslet, hiába támogatnák néhányan. És, hogy őszinte legyek, nem szívesen néznék animét magyar szinkronnal - egyszerűen olyan hülyeségeket képesek kihozni a fordításból a magyarok, hogy mire befejeztem a Soul Eatert, InuYashát, a fülem súlyos traumákon ment keresztül. Úgyhogy köszönöm szépen, nem kérek a magyar szinkronból.


Amúgy eleinte én is úgy voltam a feliratokkal, mint te. Hogy az milyen rossz, mert nem is látom a képet. Később rájöttem, hogy ez hülyeség, mert éppenséggel hiába olvasom a feliratot, a képet is tisztán fel tudom idézni - holott a figyelmemet elsősorban nem rá irányítottam. (Sőt, ha néha vissza akarok emlékezni egy jelenetre, valahogy indig magyarul beszélnek benne, azt, amit feliraton olvastam:D)


Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen csodabogár. Minden esetre, ha zavar is, egy idő után meg fogod szokni:)

2015. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs más megoldás :/. De remélem egy nap újra szinkronosítanak majd animéket magyarra.
2015. ápr. 23. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Akárhogy is nézem híreket szerintem lenne rá igény

Csak a tévék miért nem látják be ezt?

Animeplust neten péntekenként elég sokan követik pl.: volt 320000 ezer is...


Hülye müsorokra van mi tudom én 20 000 000 milló félre téve lásd édenhotel stb big brother állítólag többe kerülne stb...


Valami olyan csatornán kéne ami mindenkihez elér stb

pénz van csak, aki csinálnálná ez nincs bár lásd Viasat 6 is megtudta venni yu-go-oh gx és Dragon Ball z 291 részét... Nem tudni mi okból miért nem vesznek többet pedig sikeresek voltak...


Valami más lehet van a háttérben....

2015. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Egyébként tényleg, utolsó. Ha az lenne a problémájuk, hogy olyan drága annyi rész megvenni, akkor simán szinronizálhatnák a 12 meg 24 részeseket is...

2015. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi ez az AnimePlus? Egy linket kaphatnék?
2015. ápr. 25. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Fészbukon keress rá...
2015. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz csatorna, miért nem?


Mert az a korosztály, akinek van erre igénye hamarabb tölti le a netről, mint megvárná, hogy TV-ben kijönne.

Japánban is csak azért van erre csatorna, mert ott a TV-ben adják le először , így nézik.

MO-on senki nem várna hónapokat, vagy éveket amíg kijönek a sorozatok.


Én speciel sokszor még magyar feliratot se várom meg pedig az csak néhány nap.

2015. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!