Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zita névről mit gondoltok?

Zita névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem? Adnátok?
2015. jún. 11. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám neve :) Én adnám szívesen, mert amúgy is tetszik, de anyukám nem szeretné, mert szerinte akkor ő lenne az "öreg Zita". Amúgy szerintem egy tök jó név, és nem is túl gyakori.
2015. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen,tetszik.A barátnőm kislánya is Zita. :) Csodaszép,okos lány. :) Ők,Zizinek meg Zizikének becézik a lányukat.Szerintem egy szép,okos,bolondos fruskának való név.Amúgy adnám a lányomnak. (:
2015. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jó név, hát igen, anyám tudott választani :D Az első ovimban ugyan nem fogták fel és Szitának hívtak, egyesek pedig becézték (nehéz jól, ez a név alapból jó és rövid is, minek becézni? a más által írt Zizi aranyos, az senkinek se jutott eszébe, csak a Zitike, Zitácska... kevés kreatív emberrel találkoztam).

A vezetéknevem hosszú és bonyolult, szerintem remek hozzá a Zita, de persze egy rövidebb vezetéknévhez se rossz, csak 2 nagyon hosszú ne legyen.


Úgyhogy eddig nem sikerült megunnom vagy megutálnom :) De ha lányom lesz, ő azért nem lesz Zita, elég abból egy is a családban.

2015. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem rossz, de nekem a Zina jobban tetszik.
2015. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tiszta jó, egyszerű de nagyszerű, nem uncsi de nem is erőltetett, karakteres
2015. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Rövid, egyszerű, különleges, de nem annyira, hogy a nagymamáknak cetliről kelljen puskázni, ha valaki az unokája neve iránt érdeklődik. Én szívesen adnám a lányomnak.
2015. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó név, adnám is, ha passzolna a vezetéknévhez. Sajnos nálunk nem passzol hozzá.
2015. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra kicsit kemény, rideg.
2015. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Számomra is kemény, rideg hangzású a mássalhangzók miatt.
2015. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tetszik és adnám.
2015. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!