Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajdúszoboszló strand 2 évessel?

Hajdúszoboszló strand 2 évessel?

Figyelt kérdés

Milyen gyermek medencék vannak? Milyen a mélységük, fedett, szülő legalább beleállhat? Van olyan nagy medence aminek a hőfoka jó ilyen kicsiknek is és bevihetőek pl. úszógumival?

Köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 13. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

"szülő legalább beleállhat"


Hála az égnek nem. Persze mindig van olyan vadbarom, aki megszegi.


Gondolj már bele: mennyire higiénikus az, hogy bármilyen retkes, lábgombás felnőtt áztathatja a lábát, miközben a kétévesed a vízből nyeldekel?

2015. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

az utolsó előtti képen van az a gyerekmedence, amit szerintem 2 évessel használni tudtok a kinti részen. Ilyen kicsiket felügyelet nélkül nem engednek a vízbe, így természetes, hogy ott van a szülő is. Folyamatosan mélyül a medence, 2 évesen majdnem az egészet bejárhatja. Árnyék nemigazán van, csak délután egy kis részen.

A legfelső képen van egy melegebb vizű medence, de csak az úszómestertől függ beenged-e. Lehet, hogy egyik nap beehetsz, másnap pedig kifütyülnek.

A bennti aqua palacet nem ismeren, de itt szoktak tartani babaúszást is, biztosan van nektek megfelelő medence.

2015. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vadbarom??

Értem mit akarsz mondani, de gondolj már bele... azért szerintem jobb, ha a szülő a gyerek mellett tud lenni. Nehezen tudom elképzelni, hogy a pár éves bent pancsol, a szülő meg kintről nézi..méterekről.

2015. jún. 13. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

köszi

2015. jún. 13. 13:45
 5/6 anonim válasza:

Szerintem az Aqua-Palace Élményfürdőbe menjetek. Nagyon tetszene neki. Van kicsi víz amibe felnőtt is mehet,picike csúzda,ha elkapod lenn nem lesz semmi baja.Játszóház mellett van alvó szova,ha álmos,nyúgös ott aludhat és te is ott vagy mellette.

07.01-08.31 minden nap felnőtt belépő 3800 ft ( kicsit húzós,de megéri) gyermek belépő 7 éves korig 1700 ft

Ja és teljesen fedett szóval ha rossz az idő akkor is jó.

Ha több napra mennétek akkor bababarát szálodát válasszatok és valószínüleg ott lesz kis medence.

Ha nagyon jó idő van a strand is jó. Van 1 "vizilós" gyermekmedence annak tökéletes a hőfoka és természetesen te is belemehetsz.Hátul van még egy nagyobb "fókás" gyerek medence. Új színpad is van ott,van amikor gyerekeket szórakoztatnak zenés játékokkal.

07.01-08.31 felnőtt belépő 2200ft és 3 éves korig regisztrációs díja kell fizeni ami 20 ft.

Remélem segítettem.

2015. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon is sokat!! Néztem weboldalt, de személyes tapasztalat csak jobb

:)

2015. jún. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!