Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki aki nemrég volt a...

Valaki aki nemrég volt a hajdúszoboszlói strandon? Élmények, tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Milyen a strand rész? És a csúszdák? Sokat kell várni egy-egy lecsúszásra?

A régi csúszdák is érdekelnének, de legfőképpen az új, extrém csúszdák :)

Bocsánat a sok kérdésért :)

15/L



2015. jún. 9. 17:16
 1/3 anonim válasza:

tavaj nyáron voltam

Strandrész csúcs főleg a hullám medence,legtöbbet abba medencébe voltam ami aljára rá van írva,hogy Hajdúszoboszló.

Az Aquapark csúcs. A régi is és az új is igaz az új azaz az extrémbe csak kettőt próbáltam ki,de nagyon dúrva,igaz akkor nyílt nem rég és jó idő volt ezért sokat kellett várni,de megérte.A régi is csúcs általában nem kell soka várni,persze nem tök mindegy ha szombat van és 30 fok ( akkor sokan vannak) vagy kedd van és csak 25 fok (kevesebben vannak)

Youtube ba ird be és kijön egy csomó olyan vidi,amin lecsúsznak kamerával.

14/L Ha van még kérdésed írj bátran prvátba.

2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Néztem videókat, egyik-másik extrém csúszda tényleg elég durvának tűnik! :)

2015. jún. 17. 22:13
 3/3 anonim válasza:

nincs mit

van a a fedett fürdő van 2 neked való elég nagy csuzda és tök jók a medencék is.

2015. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!