Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A debreceni vagy a hajdúszobos...

A debreceni vagy a hajdúszoboszlói élményfürdőbe menjünk?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ilyenkor télen?

2015. jan. 20. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A debreceni nekem jobban bejött.
2015. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy csalódás volt a szoboszlói, a debrecenibe azt hiszem, még nem voltam.
2015. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:O miért volt csalódás?
2015. jan. 21. 17:09
 4/6 anonim válasza:
a szoboszlói levi a debrecenit..én mindkettőben voltam, de a szoboszlóiba járunk...évek óta...most felújítottak ott szinte mindent...egyébként a sárvári is nagyon jó, a debrecenit az is leveri
2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én soproni vagyok, szóval mindig csak szóbeszédeket hallottam Szoboszlóról. Amikor végre volt alkalmam eljutni oda...szerintem nem volt semmi extra, sőt lepukkant volt, nem családias. Persze, lehet, hogy nekem azért nem tetszett, mert én a sárvárihoz vagyok szokva. :D
2015. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben voltunk, nem volt rossz, de többet vártam, szval legközelebb nem lesz kérdés. Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!