Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkel voltatok már a...

Gyerekkel voltatok már a cserkeszőlői Aqua Spa Wellness hotelben? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
6 éves és 3 hónapos gyerekekkel megyünk.
2015. jún. 16. 08:15
 1/2 mi lenne ***** válasza:
gyerekek nélkül sem mennék a vegyszeres wellnesekbe. vannak sokkal természetbarát vízpartok. ott keresgéljetek. gondoltál-e már arra, hogy mennyi puci ember áztatja magát egyszerre ? utoljára szoboszlón voltam és ott kanalazták ki a medencéből a nem oda való darabokat. nos, én a helyedben a természetes környéket keresném. van nem is 1-2.
2015. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én mióta élek Cserkeszőlőre járok a családommal üdülni, de mi sose wellness szállodába, hanem Cserkeszőlőtől nem messze, Cibakházán szoktunk megszállni, egyszerű házacskában. Ott gyerek is elfér bőven. Mi egyszerűen imádjuk a strandot, mert nincs akkora tömeg, mint Hajdúszoboszlón, és tiszta a víz meg a strand is. Van elég hely a letelepedéshez, és jók az éttermek. Én személy szerint nem ajánlanám a wellness hotelt maximum egy házaspárnak, de gyereknek nem. Halálra unja magát amíg a szülők pihennének egy kicsit.
2015. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!