Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Siesta Richter cipőkről...

Siesta Richter cipőkről vélemények, tapasztalatok? Esetleg első cipőnek javasoljátok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk egy richter es egy nike cipő volt első cipőnek felváltva adtam ra. (Sportos, v. elegansabb szett) Szerintem jó kis cipő a richter nagyon bírta a strapát ;)
2015. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En kifejezetten nem szeretem, mert szinte mindben van haratemelo. En a sima puhatalpu cipoket magas szarral reszesitem elonyben elso ciponek. Mi stabilan setalo gyerkocnek dd stepet veszunk mert viszonylag olcsobb kategoria es nagyon strapabirok. Van belole supinalt ami kulon orom, mert az egyik gyerkocnek supinaltat kell hordania.
2015. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge a sarokkérge, nem tart rendesen. Az ortopéd orvosunk nem javasolta.

A legidősebb lányomnak vettem még amikor kicsi volt, de még strapabírónak sem mondanám. A Szamost jobban szeretjük.

2015. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!