Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengednétek a 17 éves...

Megengednétek a 17 éves gyereketeknek, hogy ne menjen el évzáróra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem akar menni? Rossz lett a bizonyítványa?
2015. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem, mindenképpen el kellene mennie. Ha nem akar elmenni, felajánlanám hogy elmegyek vele, az annyira nem jó dolog, így tuti elakarna menni.


Ha még sem menne el, akkor az évnyitora már velem kéz a kézben jelenne meg. Szerintem meggondolná 2x hogy melyiket választaj, elmegy most az évzérora egyedül, vagy az anyjával kéz a kézben évnyítora.

2015. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lett valami jó a bizonyítványa, de már kb 2 hete elmondta milyen jegyei lesznek. Neki még nyári gyakorlata van a suliban és mondta, hogy nincs kedve végig hallgatni azt a 2 órát amíg lezajlik az egész, hanem hétfőn, amikor úgyis megy be gyakorlatra, akkor átvenné a bizonyítványát.
2015. jún. 18. 18:01
 4/11 A kérdező kommentje:
De azért én még erősen gondolkodok rajta, hogy megengedjem-e.
2015. jún. 18. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Kövezzetek meg, de én megengedném, nem múlik rajta semmi, a bizonyítvánnyal nem sunnyogott, akkor nem mindegy?
2015. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Utoljára 9.ben voltam ott évzárón (15 évesen). Nem kértem engedélyt, egyszerűen nem mentem el. Annyi volt a kérés, hogy minél hamarabb bemenjek a bizimért. Azóta már a 13. osztályt is elvégeztem, egyedül a ballagásomon voltam ott.

Igazából semmi értelmét nem látom, nálunk 40 fokban a teljesen árnyékmentes udvaron kellett 1-2 órát állni, ráadásul (hallottam róla) a műsor is nagyon gáz volt általában.

19L

2015. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Milyen más dolgotok volt, hogy nem értetek rá elmenni az iskolai tanévzáróra?
2015. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem.

Vannak ilyen dolgok az életben, lényegében senki nem szereti őket mégis kötelezőek.

Később a munkahelyén sem döntheti el, hogy elmegy-e a vezető éves beszédére vagy egy csapatépítő tréningre.


Nyilván ha valós indoka van, akkor engedném.

2015. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Megengedném neki gondolkodás nélkül. Tudod mi zajlik egy évzárón? Himnusz, Szózat, néhány ember verset szaval, páran elájulnak a napon, a kiemelkedő tanulókat felolvassák, díjazzák. Nem is értem mások mi rosszat látnak abban, ha ezt a semmi programot kihagyja a gyerek? Mi van ott, ami miatt részt kell venni? Semmi. A bizonyítvány a lényeg, azt meg utólag is át lehet venni (ahogy át is fogja). Szerintem az egyik legidiótább program az iskolában. Értelme nincs, hót unalmas, és csak rabolja az ember idejét.
2015. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiam már a Balatonon van a haverjaival (10-es volt), így nem volt ott az évzárón. Beszéltünk róla, hogy elmegyek én helyette, de nem akartam átvenni helyette a jutalomkönyvet. Így majd bemegy, átveszi, ha hazajön (amúgy kitűnő lett).
2015. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!