Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Horvátország kicsi...

Anyukák, Horvátország kicsi gyerekekkel? Mi van, ha rossz az idő?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még ott, most lesz az első külföldi nyaralásunk. Mindenhol azt hallom, olvasom, horvátban tulajdonképp csak fürdeni lehet meg nézelődni. De ha mondjuk kifogunk egy esős időt, ami miatt illetve utána sem lehet fürdeni a tengerben mit csináljunk ? Orebicbe megyünk kocsival, ha ez számít.
2015. jún. 24. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Otthon mit csináltok egész nap? Na, pontosan ugyanezt kell Horvátországban is, rossz idő esetén. Egyébként nem tudom te amúgy mit vársz egy külföldi nyaralástól, legtöbbször az ember azért megy külföldre, hogy megismerjen már kultúrát "nézelödjön" (amúgy Horvátországban van is mit nézni, gyönyörű hely). Az a plusz ráadás, hogy van tengerpart, a horvát fagyiról nem is beszélve.

Egyébként én 8x voltam eddig Horvátországban, egyszer fogtunk ki rossz időt, de fürödni párszor akkor is lehetett.

2015. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 3 gyerekkel vágtunk neki tavaly nyáron , és 2 napon is esett , mi szállodába voltunk így sokat voltunk a játszóházba mikor épp zuhogot, de tudni kell hogy ritka a napokig tartó eső inkább ilyen nagy zuhék vannak,de d.u jobb idő lesz :) Ha nincs nagyon meleg ,de nem esik érdemes a parton nagyokat sétálni ugyanis gyönyörű :)

Szerintem horvátország gyönyörű

2015. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Itthon azért teljesen más, megszokott környezet, megszokott minden. Van játék mert tele a szoba. De nem fogom a fél szobát odapakolni arra az esetre, ha esne. Arra lettem volna kíváncsi, van e ott valami gyerekek számára is érdekes zárt látnivaló? Mint nem tudom óriás akvárium vagy valami ami a gyereket is érdekli, esetleg játszóház féle, vagy bármi amiből programot lehet csinálni. Mert az ülünk a szálláson nálunk nem program.
2015. jún. 24. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szállodába mentek, ott nagy eséllyel van játszóház, stb. Ha apartmanba, akkor sajna ugyan az lesz a helyzet, mint Balaton-xy-on, szinte semmi benti szórakozási lehetőség a kis falukban, de még a nagyobb helyeken sem.
2015. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!