Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tanacsolnatok a gyereke...

Ti mit tanacsolnatok a gyereketeknek a jovore nezve, mirol szolna az, ahogy osszefoglalnatokk neki egy szivbol jovo szuloi tanacsot?

Figyelt kérdés
sok levelet irok/irtam a gyerekemnek, neha elegetnem az osszeset, de megis leirok tapasztalatokat, a multat, a szuleteset stb. szerintetek ez jo? vagy hagyjam csak hogy minden menjen a maga utjan, ne is probaljam ellatni tanacsokkal, tanulsagokkal a sajat eletembol, nem segitene? nem tudom ...kivancsi vagyok a velemenyetekre es hogy ti mit osztanatok meg veluk es hogyan?
2015. jún. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, magam is változok... és a gyermekeim személyisége is tök más. Talán nem adnék tanácsot, inkább csak bíztatnám őket. De attól még, lévén gyerek is, nemcsak anya, engem érdekelne és örülnék neki, ha az anyukám egyszer leírná az életét és azokat az időket a gyermekkoromból, amikre nem emlékezhetek vagy más nézőpontból.
2015. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod. ahogy telt az ido en is ugy irtam egyre tobbet, hisz en is valtoztam es a korulmenyek, es az erzesek is,mindig volt mint mondani, bar csak egy levelet akartam a babamnak irni, meg terhesseg alatt, erre mar osszegyult egy egesz tomb, neha ugy erzem inkabb kidobom a kukaba, de aztan ahogy most irtad, hogy orulnel ha olvashatnad a dolgokat, en is igy vagyok, talan neki is erni fog valamit majd kesobb az hogy meg van orokitve a terhesseg, a szules, a szuletese es az elso par honap,plusz tortenesek a multbol, tanulsagok. akkor talan meghagyom az irasaim es majd idovel atadom neki :)
2015. jún. 25. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy kidobd.. az az ő élete is!

Az én anyukám soha nem mond semmit, a gyerekkoráról sem beszélt soha. Amit tudok annak nagy részét másoktól tudom. Nagyon örülnék egy ilyennek. Ha lehetne gyerekem valószínűleg csinálnék hasonlót. Azért amikor átadnám tudatosítanám benne, hogy ez az én életem, az én szempontjaim, az én látásmódom. Ami tetszik használja ami nem azt felejtse el :D

2015. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, aranyos vagy ,kosz Te is :) nem dobom ki, remelem hasznat tudja majd venni , es persze leszogeztem jo sokszor hogy o szabad, es az o elete elotte all, es tanuljon a hibakbol ha akar, mindent szeretetbol, az o erdekeben irtam, de mindenben o dont :) amugy en is orultem volna , ha anyam ir egy ilyesmit..mert ugy vagyok , ahogy te..csakhat amiket en irtam, abban sem csak jo van...es nem akarom elvenni a kedvet az elettol meg fiatalon :) de mindenki ugyis elkoveti a hibait, jarja az utjat, es ez igy jo :)
2015. jún. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!