Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! A ti párotok szokta...

Kismamák! A ti párotok szokta fogdosni a pocakotokat? Hogyan szokott "viselkedni" vele? Néha nem gyekes, ahogy viselkedik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van, de teljesen normál módon kezelte a férjem a terhességeimet. Néha megfogta napközben is a hasam, simogatta, de nem gyerekesen.
2015. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem gügyögött a hasamhoz, ha erre vagy kíváncsi. Nem vitte túlzásba a pocak fogdosást. Amikor már nagy volt és kényelmetlen pózokat vett fel a fiam, akkor rátette a kezét a hasamra az apja és egyből arrébb ment.

Semennyire nem volt gyerekes.

2015. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha fogdossa. Jobb lenne, ha nem örülne a gyereknek?
2015. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem gügyögésre gondoltam, hanem arra, hogy gyakran csak elmegyek mellette és már nyùl is a pocim után. Ha leülünt tvt nézni, végig a hasamon van a keze, puszilgatja, simogatja, énekel neki.
2015. febr. 13. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:
És ez miért gyerekes? Baj hogy örül neki?
2015. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam az éneklés szinte ugyanaz.

Nem, nem tett ilyeneket kimondottan a gyerek miatt.

Most hogy 2 éves a fiunk, most is megsimogat, ha elmegyek mellette, nem kell ahhoz pocakban babának lennie...

2015. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha a férjem így viselkedik, de ő elég visszafogott volt, csak ritkán jött rá az "apai érzés".
2015. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kicsit kényszeresnek tűnik

lehet azt hiszi várod ezt a magatartást

ill lehet nem tudja hogyan viselkedjen, hogyan fejezze ki magát az új helyzetben

2015. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*amúgy olvastam olyat, hogy a babák elhúzódhatnak, félhetnek ettől, hisz nem tudják mi az
2015. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem férjem néha, pár naponta körbesimogatja és nézi hogy "itt a fiam" és mosolyog. :D Mindig ezt csinálja.. nem igazán beszélget vele, de én sem szoktam. Ha mozog a baba az nem nagyon izgatja, bár én mindig ráteszem a kezét a hasamra, de nem is figyeli.. Azt mondja majd ha megszületett akkor fogja szeretgetni :)
2015. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!