Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megcsináltatnátok az elkötteté...

Megcsináltatnátok az elköttetést a helyemben?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 3 gyerekem van. 2x estem teherbe védekezés mellett, most kombinlok 2 módszert és így talán megbízható. Régóta keresek olyan orvost aki vállalná az elkötésem (korom miatt nem vállalták be sokan), most megtaláltam az orvost aki vállalja, 120 ezer forintért. Ezt kb 3 hónap alatt összespórolom magamnak. Eddig biztos voltam benne hogy megcsináltatom, de most hogy már összejönne elbizonytalanítottam. Most fogok dolgozni menni és abban biztos vagyok hogy 10 évig nem szeretnék szülni. De utána ha vágyom babára? El lehet nyomni az érzést?

Fontosnak érzem elmondani, hogy ha elköttetem magam, akkoris fogok szedni gyógyszert. Tehát a gyógyszer megmarad valszinű addig mig termékeny korban vagyok.


Belevágnátok a helyembe?



2015. jún. 25. 19:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem! Nem egy nővel találkoztam, aki megbánta! Spirál nem vált be?


Nagyon fiatal vagy, lehet, 8-10 év múlva újra szeretnél babát. Nem véletlenül nem vállalják az orvosok sem ebben a korban.

2015. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igen a fiam spirál mellett fogant.


Hallottam már olyat is hogy van amikor sikerül visszafordítani az elkötést. Ez igaz?

2015. jún. 25. 19:40
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

én 25 évesen szültem a 3.-at, nem tervezünk többet, de nem köttettem el magam. Kitudja, még 10 múlva is szülhetnék, mi van ha meggondoljuk magunkat.

Azt nem értem, ha elkötteted magad, miért szednél gyógyszert? spiráltól én félek, de esetleg arra nem gondoltál?

2015. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
bocsi, most olvasom a spirált, akkor az storno.
2015. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tudom elkötés után lombikkal lehet még baba. De az elkötött petevezetéket nem tudják visszaállítani.
2015. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Én igen, de én már 35 éves vagyok 3 gyerekkel.
2015. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mert én már az elköttetésben sem bízok... szeretnék nyugodt lenni már. Így is folyton bennem van a félelem és tesztelgetek folyton.
2015. jún. 25. 19:44
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

1. vagyok. Tudom, kegyetlenül hangzik, de lehet bármi miatt új kapcsolata valakinek, ahol szeretne mégis gyereket, illetve bármi történhet a gyerekkel is.. nem értsd félre, nem kívánom egyiket sem senkinek, ismeretlenül sem, de sohasem lehet tudni.

Szokták mondani, hogy sikerült visszafordítani az elkötést, de általában nem, nagyon ritka, akinek sikerül.

Biztos jó minőségű volt az a spirál? Vannak, amiket külföldről be lehet hozatni és jók.

2015. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Elkötés után lehet lombikkal, de a TB ilyen esetben egy fillér támogatást sem ad.
2015. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nemtudom milyen minőségnek számit, Lilygold volt, 13 ezer ft volt. De egyébként is nagyon sok problémát okozott, ugyhogy a spirál amúgy sem vált be, az már csak egy bónusz volt, hogy terhes lettem mellette.
2015. jún. 25. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!