Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák vagy kisgyerekkel...

Kismamák vagy kisgyerekkel utazók: ha kellemetlen külsejű/szagú, ám jóindulatú ember adja át a helyet a járművön, elfogadjátok, leültök, leültetitek oda a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak simán leülsz egy üres helyre, akkor sem tudhatod, hogy nem-e egy kellemetlen külsejű szájszagú alak ült-e ott, nem? :D A tömegközlekedés sajnos ilyen...

Szóval ha fáradt mondjuk a gyerek vagy én kismama vagyok és fáradt, akkor elfogadnám.

Ha nincs semmi gond, 5 perces útra megyünk, senki nem fáradt, akkor meg akkor sem fogadnám el ha jó külsejű illatos az átadó, had üljön...

2015. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, csak ugye a tudat...
2015. júl. 2. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy üres buszon ülök le én vagy a gyerek egy üres helyre, akkor is bennem van a tudat, hogy ott korábban valószínűleg ült már kellemetlen külsejű/szagú ember. Ezért a kérdésedre is az a válaszom, hogy igen, leülök én vagy a gyerek.
2015. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg az ülés nem nedves, addig simán :) Hiszen tényleg nem lehet tudni, hogy az amúgy üres ülésről ki állt fel az előző megállónál. Valószínűleg az összes busz összes ülésén ült már nem túl tiszta ember.
2015. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!