Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha sok gyereked lenne, milyen...

Ha sok gyereked lenne, milyen neveket adnál nekik? Sok-sok név!

Figyelt kérdés
Egy angliai családnak 10 lánya és 8 fia lett az évek során,ez ihlette ezt a kérdést. Ha ennyi gyerekre lenne lehetőséged egészségileg és anyagilag,lenne-e ennyi neved elnevezni őket? Dupla nevek is jöhetnek! Játsszunk el a gondolattal!

2015. jún. 29. 14:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Lányok: Emma, Eszter, Róza, Boglárka, Anna, Jázmin, Dorottya, Noémi, Réka, Regina


Fiúk: Kende, Máté, Ádám, Albert..

2015. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:

Lányok: Luca, Hanna, Rebeka, Júlia, Sára, Boróka, Emma, Panka, Evelin, Zsuzsanna

Fiúk: Botond, Boldizsár, Benedek, Bence, Áron, Ádám, Márton, Máté

Én ezeket adnám, ha 10 lányom és 8 fiam születne,bár erre kicsi esélyt tartok :)

2015. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

A sajat gyerekeim neveit is beleírom.

10 lány

Réka(a saját gyermekem neve)Rózsa(szintén sajat gyermekem neve)Sára, Katalin, Maja, Szonja, Veronika, Lili, Eszter, Emese

8 fiú

Péter(saját gyermekem neve)Roland(saját gyerekem neve)Soma, Balázs, Levente, Dániel,Csongrád, Csongor

2015. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:

10 lány: Antonietta, Emerencia, Amália, Izabella, Alicia, Tamara, Szonja, Viktória, Loretta

8 fiú: Alexander, Róbert, Albert, Viktor, Zsolt, Ádám, Gergely/Gergő

:) :)

2015. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Lány:Veszna, Villő, Zsófia, Fruzsina, Nóra, Szilvia, Níla, Antónia, Boglárka, Brigitta Fiú: Máté, Árpád, Antal, Koppány, Vendel, Barnabás, Endre, Ede
2016. jan. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Lány:

1.Dorina

2.Hanna

3.Luca

4.Lili

5.Emmaróza

6.Mila

7.Amina

8.Sára

9.Szofi

10.Elizabet

Kisfiú:

1.Benett

2.Olivér

3.Ármin

4.Levente

5.Milán

6.Zétény

7.Dominik

8.Zsombor

2016. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Nekem a különleges-ritka nevek tetszenek! Egy ideje szeretnék babát,de egyenlőre nem jött össze,most lombik előtti vizsgálatokon vagyunk...bocsi,tudom ez egyenlőre még nem a kérdésedre volt a válasz...

LÁNY NEVEK:

Verita,Babetta,Miett,Lejla,Emili,Tamina,Trixi,Jozefina,Dorina,Flóra,Polett,Doroti,Gvendolin,Latinka,Minna,Alíz,Malvina,Miranda,Luca,Lujza,Iringó,Elen,Ivetta,Bíboranna,Matilda,Ninell,Hiacinta

FIÚ NEVEK:

Aurél,Izidor,Celesztin,Diegó,Martin,Marcell,Larion,Norisz,Brendon,Benett,Patrik,Flórián,Omri,Ronen,Odin,Romárió,Frederik,Brájen,Berzsián,Iván,Otelló,Lionel,Modesztusz,Szilárd,Gellért,Aracs,Fridolin,Memno,Nimród-Balázs

Tudom nagyon soknak e nevek nem jönnek be,elfogadom,kinek ez-kinek az tetszik! Kérem aki elolvasta válaszom,tegyen meg nekem annyit,szerinte a Csányi névhez melyik nevet lehetne adni majd (fiú-lány) Persze van még felírott neveim,csak párat írtam ki!

2016. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
58%

1. Szófia

2. Friderika

3. Szonja

4. Alexandra

5. Izabella

6. Heléna

7. Olívia

8. Klaudia

9. Amélia

10. Liliána


1. Sámuel

2. Benjamin

3. Dániel

4. Péter

5. Barnabás

6. Miklós

7. Kristóf

8. Máté

2016. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

#ma 00:40

Tenyleg eleg kulonlegesek a neveid es en ennyire kulonlegeseket minzlt Gvendolin es Lionek nem valasztanek a vezeteknevhez mert az eleg magyaros,gondolj bele h milyen lenne eg Csányi Gvendolin.

De irtal nagyon szep neveket is.A Minna nagyon szep,es ami illene is a vezeteknevhez az a Dorina,Flóra és Doroti.En a Dorotit valasztanam h ha kulonlegeset szeretnel.

Kisfiubol a Benett tetszik.A Marcell pedig illik a Csányihoz.De ha egy L -el adnatok akkor ez se lenne olyan hetkoznapi.Es ha meg ajanlhatok vmit akkor a Milán,Ábris,Ámon nevet mondanan es kislanybol esetleg Zora,Zara.

Es ne add a gyerekeidnek najd a Larion esZoe nnevet,gondolon tudod h mar van egy Larion Zoe nevu hiresseg.Sok szerencset!

2016. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
23. vagyok, azóta született egy fiam és vicces, hogy nincs benne a neve a felsorolt neveim között :))
2016. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!