Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit gondoltok egy...

Anyukák, mit gondoltok egy másik anyuka öltözködéséről, egyáltalán nem számít az anyaság ténye, vagy változtat valamin?

Figyelt kérdés

Pl. csak szép lábakkal vegyen fel miniszoknyát, vagy mindegy?

Megszóljátok magatokban, ha pl. elhanyagolt, vagy nem alkalomhoz illő ruhában van, vagy feltűnő, jobban, mintha nem anya lenne?

Magatokhoz méritek, vagy ahhoz, hogy néz ki?


2015. jún. 30. 14:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen dolgot "szólok meg" magamban: ha valaki koszos. Ezen felül olyan ruhát vesz fel, amilyet akar. Ha amúgy ápolt, rendezett, akkor az ízlése tök mindegy. Az, hogy valaki anya vagy sem, szintén nem számít. EZ minden nőre igaz. Magamhoz nem mérek senkit. Az én fejemben nem képvisel értéket a divat, márkák, ruhák, stb.
2015. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. jún. 30. 14:18
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, mi köze az öltözködésnek ahhoz, hogy valaki anya vagy sem.

Vegyen fel normális, tiszta ruhát, onnantól már ő eldönti, mi áll neki jól vagy milyen az ízlése.

Az alkalomhoz azért illik felöltözni, nem farmerben odaállítani egy esküvőre. Bár nem tudom, milyen alkalomra gondoltál. Az is furán néz ki, ha valaki kis kösztümben megy a játszótérre, de az ő dolga. Megszólni nem fogom érte.

2015. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Csak példa volt az alkalom, de akkor gondolj arra, hogy mondjuk szülői értekezlet.

Majd leírom, hogy miért merült fel, hogy van-e köze.

2015. jún. 30. 14:23
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
En sem értem, hogy jön ide, hogy anya vagy sem. Minit az vegyen fel akinek szép a lába, szűk ruhát z, aki vékony. Tiszta legyen és rendezett, nem kihívó és nem macinaci
2015. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Nekem még a kosztüm sem fura a homokozóban. Ki tudja, lehet munkából jövet elhozta a gyerekét az oviból és hazafelé még játszótereznek egyet.


Én azért megnézem, ki miben van és nem számít, h anya vagy nem, az anyaság ténye nem mentség az igénytelenségre. Pl. koszoos köröm, ápolatlan haj, nagy túlsúly meg úgy összességében a slampos összhatás. Az nem nagyon érdekel, h milyen ruhában van, de az igénytelenség, lelakottság feltűnik, főleg, ha a gyerek mellette meg kis hercegnek/hercegnőnek van öltöztetve, 100 masnival,

2015. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Off Mondjuk a nagy tulsulyrol nem mindig tehet ám az ember, tudod van olyan, hogy hormonzavar, aminél nem segít se a diéta, se a sport....
2015. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7., ezt kinek írtad?
2015. jún. 30. 14:36
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem annyi a lényeg, hogy a testalkatának, alakjának megfelelően öltözködjön valaki. Lehetsz akkor is csinos ha túlsúlyod van, nekem is van sajnos, ezért még nem járok zsákban, de nem veszek fel feszülős miniruhát sem. De ezt akkor sem tettem amikor nem voltam anya. Ez a része nem ettől függ.

Az anyaság ténye nem igazán változtat szerintem, én maximum abban az esetben tudom elképzelni, ha valaki nagyon extrém vagy kihívó volt előtte, akkor én lehet hogy kicsit konszolidálnám magam.

2015. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
A túlsúlyra én is tudnék reagálni, IR, pajzsmirigy gondokkal, félrekezeléssel 110 kg-val kezdtem. 90-nel szintén még simán megszólható vagyok, hogy nagy a túlsúlyom és ez igaz is. Csak aki sokatmondó pillantásokat vet rám, nem tudja, nekem a 90kg is mekkora munka volt, mire elértem. Szerintem ezt érdemes meggondolni, mielőtt valaki ítélkezik.
2015. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!