Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másik anyuka megsértődött,...

Másik anyuka megsértődött, hogy rászóltam a gyerekére. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Tegnap este lent voltunk sétálni. Megálltunk beszélgetni egy sarkon ismerősökkel, az említett anyuka kisfia jött kismotorral lendületből, anyuka lemaradva, a gyerek majdnem kigurult az úttestre én ösztönből rákiabáltam, hogy "vigyázz" és megfogtam a kezét, lehet hogy kicsit erősebbre sikerült, nyilván nem így akartam, a kisfiú elkezdett sírni. Az anyja jött, kézen fogta és elrángatta onnan, rám megsemmisítő pillantásokat vetett, és utána mondta egy ismerősöm, hogy a játszón azt mesélte másik anyukáknak, hogy én egy idegbeteg vagyok, és úgy megrángattam a gyerekét, hogy sírt.

Most mit gondolnak rólam???

Úgy gondolom jól tettem, hogy nem hagytam az úttestre gurulni... számomra ez nem is kérdés. Ha Ti lennétek a másik anyuka megsértődtetek volna, mert ugyan kicsit sírt a fiatok de legalább életben van?

Vagy én látom rosszul és máshogy kellett volna csinálnom?


2015. jún. 14. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Kevesebbet törődj mások véleményével.
2015. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én gyerekem 2 éves volt, amikor kismotorral egy pillanat alatt a járda végénél volt egy forgalmas úton. Egy fiatal srác kapta el és addig tartotta -egyebkent torka szakadtabol üvöltő és rugkapalo gyereket -az míg én végre oda nem értem. Hogy őszinte legyek, én sírva koszongettem neki, marhára nem érdekelt hogy a gyerek sírt az ijedtsegtol, hogy egy idegen fogta - a lényeg az volt, hogy nem végezte egy autó alatt.

Anyuka kicsit hülye

2015. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem is kapott már el így kisgyereket. Végül megállt, de lehajtott fejjel, nagy sebességgel ment a járda felé.

A szülők normálisan reagáltak, mondták, hogy tudja, hogy meg kell állni (és tényleg megállt), de azért értékelik a szándékot és köszönik szépen.

2015. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb hálás voltam mikor egyszer egy fiatal hölgy elkapta a lanyomat. Nemhogy merges legyek ra! Az en lányom még hisztizett is egy sort...

Szoval szerintem az anyukanal nincs rendben valami...

2015. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elkaptad. A másik anyuka meg hülye, nem kell foglalkozni vele.
2015. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb hagyd kiesni az útra. Akkor anyuka nyilván elégedettebb lesz.
2015. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Úristen, milyen hülye nők vannak (Halkan jegyzem meg, hogy bezzeg az ilyennek sikerül gyereketcsinálni...)

Én a helyedben nem hagynám magam, hogy az ő verzióját mondja a többi anyukának, és aztán összesúgjanak a hátad mögött. Egyszer odamennék hozzá a játszótéren, és megmondanám kérdőre vonnám szépen, de erélyesen, hogy mégis miért terjeszt rólad hülyeségeket, mikor te csak a gyerekét védted meg, mikor ő nem figyelt tá. Mit szeretett volna, ha szépen végignézed, ahogy kigurul az útra és alcsapja egy autó? De én vehemensebb vagyok, nem hagyom magam és sajnos nem tud nem érdekelni mások véleménye sem. Ha téged nem érdekel, akkor hagyd a fenébe, könyveld el, hogy hülye és kész. Ha meg zavar, akkor állj ki magadért, mert teljes mértékben igazad van.

2015. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még meg is köszöntem volna. kit érdekel a keze,ha kigurul nagyobb baja lett volna. jól tetted
2015. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!