Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha itt olvasga...

Mit csinálnátok ha itt olvasgatva a kérdéseket úgy gondolnátok, hogy az egyik leírt sztorinak Ti vagytok a másik szereplői?

Figyelt kérdés
Én máshogy éltem meg a történteket mint ahogy leírta. Reagálnátok valamit az illetőnek aki feltette a kérdést? És mi van ha mégsem ő az, mással is történt hasonló és beégek?
2015. jún. 14. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huu, de izgi, te vagy az anyuka, aki *megsertodott*, hogy *megrangattak* a gyereket?
2015. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném leírni, hogy melyik kérdés az... szóval Ti mit csinálnátok?
2015. jún. 14. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Irj egy privat uzenetet es kesz. Ha nem o a masik fel, akkor sincs gaz. Ha meg igen, akkor meg tudjatok beszelni.
2015. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En reagalnek ra. Amugy is anonimus az oldal.
2015. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolnék a kérdésre, de nem azzal, hogy magamra ismertem, hanem valahogy úgy, hogy "én is voltam hasonló helyzetben, csak a másik oldalon..." és leírnám a véleményemet, de semmiképp nem sértőn.
2015. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Első, nekem is egyből az ugrott be :D

Ha te vagy az, akkor jó nagy hülye vagy :D

2015. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy névtelenséget biztosító oldal, ha elhangzott az egyik oldal véleménye, szólaltasd meg a tiédet is. Engem érdekelne, mit mond a másik fél, elvégre az éremnek két oldala van.

Áruld el, melyik volt az a kérdés, és te hogy élted meg? Segítene tisztán látni.

2015. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Privát üzenetet írnék neki, így ha beegsz, csak előtte égsz be és elnézést kérsz.

Nekem is a gyerek visszarangatasos sztori ugrott be, de gondolom úgysem árulod el melyik az.

2015. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha beégsz? Ki előtt lenne ciki? Hiszen senkit sem ismersz :)
2015. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen írnék a kérdezőnek egy privát üzenetet és kérdeznék egy-két részletet, hogy biztos legyek benne.
2015. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!