Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti véleményetek szerint sok...

Ti véleményetek szerint sok az 5 gyerek?

Figyelt kérdés

Fèrjemmel boldog házasságban èlünk van 4 kisgyermekünk ès úton van az ötödik baba is. A gyermekeim 7,5,3 èvesek, a legkisebb 10 hónapos. 16 hetes terhes vagyok kislánnyal. A Ti vèlemènyetek szerint lefognak nèzni 5 gyerekkel az utcán? Csak mert már visszahallottam innen onnan,hogy gyerekgyárosok vagyunk

..



2015. júl. 2. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg, de nem nekem kell őket nevelni. Igen, biztosan fogsz lenéző tekinteteket kapni, de ha érzelmileg és nem utolsó sorban anyagilag nem okoz nektek gondot 5 gyerek, akkor nincs semmi gond.
2015. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva az emberek szemében már mindegy, hogy 4 vagy 5, így is, úgy is sok gyerek. Aztán hogy kinél csak simán sok, kinél meg már túl sok, az teljesen egyéni. Én nem hiszem, hogy elbírnék öt gyerekkel, de már néggyel se, de ettől függetlenül nem nézem le azt, akinek sok gyereke van (ismerek kilencgyerekes családot is, gyerekként mindig irigyeltem őket). Ha az anyagiak adottak, és van a szülőknek idegrendszere öt gyerekhez, akkor miért is ne?
2015. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

Miért néznènek le? Sőt... 5gyereket nevelni, pfuuuu.. Le a kalappal!

Én néha az 1fiammal is kimegyek a hajam alól:) bár ő kitesz 5-öt, olyan hisztis!

2015. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tőletek függ. Van olyan ismerősöm, akinek az egy is sok lenne, van, amelyik a négyet is képes példaértékűen nevelni. Nagyon sok tényező befolyásolja, hogy soknak számít-e vagy sem.
2015. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Kérdés, hogy MENNYI és MILYEN BIZTOS jövedelmetek van - ugyanis a gyerekek nem kílyen kicsinek, hanem középiskolás/egyetemista korban fognak igen sokba kerülni.


Ha nem tudjátok nekik biztosítani az ehhez szükségese feltételeket - mert ugyan nem kell minden gyereknek egyetemet végeznie, de ha AKARJA, akkor azért nem szadabna elzárni elölük a lehetöséget -, akkor felelötlenség töletek.


Ha megvan a megfelelö hattér, akkor senkinek nem lehet kifogása ellene.


De valamiért az az érzésem, hogy nem gondoltatok bele, hogy mi lesz 10-15-20 év múlva.

2015. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Engem meg azért néznek le, mert nem akarunk az egy szem fiunknak testvért. Pedig anyagilag megtehetnénk.

szóval az emberek mindenért megszólnak, ha úgy van, ne is foglalkozz Velük!


minden elismerésem a tiéd!

2015. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Páromnak biztos jövedelme van,van fèlre tett pènzünk,nagyszülők támogatnak,így anyagiak nem játszanak most.
2015. júl. 2. 21:37
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

5 gyerek?? Pff. Le a kalappal,de komolyan! :) Én nem itéllek el. Minden tiszteletem a tiétek,feltéve ha becsületesen fel tudjátok nevelni.

Nekem borzasztó sok lenne. Van egy 6és fél hós kislányom. Kicsit parában vagyok mert késik a menzeszem és fogalmam sincs,h lesz mi lesz ha kiderülne,h újra babát várok. Nagyon kicsi még a leány. Még csak most tanulgatom a " szülőséget" na de 5 :-) de nálatok is jó kicsi lesz a kórkülönbség :-) hát részemről hajrá!

2015. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Ebben az országban már lassan mindenért lenézik a másikat. Ne foglalkozz senkivel. Mi pl. hárman vagyunk testvérek, de én örültem volna többnek. Magányos voltam, mert a 2 idősebb mindig egymással foglalkozott, én túl kicsi voltam.
2015. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Fantasztikus! Gratulálok! Hidd el, aki lenéz 5 miatt, az már 4 miatt is lenézett! Csodálatos a családotok, nézz rájuk és élvezd! :)))
2015. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!