Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szuleskor nagyon repedt...

Aki szuleskor nagyon repedt es belso kulso varrata is lett mennyi ido mert egyuttlenni parjaval? Esetleg kontroll nelkul.

Figyelt kérdés
11hete szultem de elegge sok belso kulso varratomlett. Sajnos augusztus31re adtak kontrollra idopontot.Maganhoz nincs penzem most.De mar szeretnenk1utt lenni kicsit..merjunk ovatosan vagy ne inkabb?! Nemtudom mitcsinaljak..sajnos terhesseg alatt se lehettunk egyutt..szoval mar mindketten szeretnenk egymast

2015. júl. 3. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Vákuummal született, aminél az orvos benyúlt és körbesimította a fejét, hogy a pontos pozícióját belőtte (arccal felfelé volt, ami rendellenes).

Utána a méhlepény ragadt fent, műtő épp nem volt, ezért az orvos nyúlt fel számtalan alkalommal és kézzel tépkedte. Azaz ökölbe szorított kézzel húzta ki a kezét. (Egy nagyobb férfiököl bizony nagyobb, mint a gyerek feje!).


A hüvelyfalam végigrepedt hátul, utána műtőben varrták össze, szülés alatt rengeteg vért is vesztettem a fentiek miatt.


Viszont hat hetes kontroll után minden gond nélkül együtt tudtunk lenni. Egyetlen változás az volt, hogy kissé még tágabb voltam, de ez idővel rendeződött.

2015. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 honap kellett mire nem éreztem a sebet...elotte mindig fájt..sajnos.
2015. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hete szultem, harmadfoku repedesem lett, a vegbel fele repedt a gat, illetve huvelyen belul is repedtem. A varratokat mar nem erzem, szerintem mi a 6 het utan megprobaljuk.
2015. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, fogoval szultem.-utolso voltam
2015. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uristen elso kommentelo hath nemirigyellek:/ en is majdnem.elvereztem mert nemszamitottak ekkora babara 5150 62 cm borzalmas volt minden,a varras azthittem sose varrossze de nehezen is.tudott a sok.ver vegett...aztan2napig vert kaptam es sajnos.csak utolso1-2nap lehetetg a baba is.velem.De enis tagnak.latom erzem magam azertis kerdeztem:/ egy ujjal felnyultam ovatosan furdesnel hath azse jooo:( nemtudom meddig varassam magunkat :D :/ de szo mi szo felek...
2015. júl. 3. 21:59
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem is nagyon nagy gátsebem ett, engem úgy emlegettek a nővérkék, h " Ő az akin akkorát kellettvágni..." 5 honapos volt a kislányunk, mikor először együtt tudtunk lenni. probálkoztunk előtte is, de fájt.
2015. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is arccal felfele volt a babam, 4 kilos volt. Fogoval huztak ki vegul, es repedtem kivul vegbelig majdnem, a vagas is majdnem addig er, es belul is repedtem. Nekem 8 hettel a szules utan kellett mennem kontrolra. En addig pszihesen sem alltam keszen, meg en magam sem nyultam oda. Nagyon megviselt a szules, 3 hetig ulni sem tudtam, annyira fajt a gatsebem. A kontrollra is felve mentem, es kellemes meglepetes volt, hogy egyaltalan nem fajt amikor a nogyogyasz megvizsgalt, pedig a legrosszabbra keszultem. Igy aznap este mar mertem egyutt lenni a parommal. Mi eleinte sikositoval voltunk egyutt, igy is meg huzodott, szurt kicsit belul valami, aztan lassan elhagytuk a sikositot, es egyre batrabban probalkoztunk. Nekem kellett egy kis ido, olyan 3-4 honap volt, mire mar teljesen jo volt az egyuttlet, nem huzodoztam, nem szurt, feszult...

A sikositot ne sajnaljatok, es ha felsz, akkor probalkozzatok mashogy egyutt lenni, esetleg elsore csak kezzel finoman tapasztaljatok meg, meddig nem faj, vagy faj e egyaltalan. Azert ha nehez szulesed volt, az ajanlott 6 hetet varjatok meg. Nekem az orvos 7-8 hetet javasolt. :)

2015. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!