Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok-e, vagy van-e...

Szoktatok-e, vagy van-e bennetek vágy olyanra, hogy egy/több teljes napig egyedül legyetek? Gyerek, család, mindenki nélkül.

Figyelt kérdés
Természetesen azt feltételezve, hogy a gyerek ilyenkor megbízható felügyelet alatt van.
2015. júl. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ket gyerekem van es most meg is valosult. Ket teljes napot egyedul voltam. Ferj es gyerekek nelkul. Nagyon jol esett. Ilyen ugysem lesz tobb mostansag, mert nemsokara megszuletik a harmadik baba.
2015. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, előfrdult már párszor. Végre tudtam itthon redesen takarítai :D

Este azért már hiányoztak.

2015. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán ellennék 48 órát itthon, egyedül:) 3 gyerekünk van.
2015. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De jó lenne... mondjuk nekem csak egy gyerekem van, viszont egyedül nevelem.

Elmennék szórakozni már nagyon. :)

2015. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész nap? Egyedüllétből negyedóra elég, 6 gyerek mellett.
2015. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor gondolom, már várod, hogy kezdődjön az iskola! :) gratulálok a szép nagy családhoz! (egygyerekes egyedülálló anyuka)
2015. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!