Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Imola, Bendegúz nevekről mi a...

Imola, Bendegúz nevekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Csak érdekel.
2015. júl. 4. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik. Az Imola elég öregasszonyos, a Bendegúz meg nagyon gáz, nem is értem, hogy lehet ilyen név..
2015. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem adnám egyik nevet se a gyerekemnek, de teljesen vállalható nevek, a sok Anna és Bence után kimondottan üde nevek :)
2015. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Romános.
2015. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő tetszik, az Imola kifejezetten szép.
2015. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Imoláról a virág jut eszembe, a Bendegúzról meg egy gézengúz.
2015. júl. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az imola nekem nagy kedvencem. Szerintem gyönyörű név. A Bendegúz nekem nem tetszik. Mindig az Indul a bakterház jut eszembe róla, ezért komolytalanná vált a szememben.
2015. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 Imolát ismerek, huszonéves kolléganőm (nem roma). Szerintem szép, különleges és nem tucatnév.

A Bendegúz sokáig kedvencem volt, de nem megy a vezetéknevünkhöz. Ahogy előttem is írták, egy kis gézengúz jut róla eszembe, lehet a film miatt is. :D

2015. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Imola nagyon szép, az a kategória, hogy különleges de nem erőltetett, lehet értelmezni. A Bendegúz komolytalan.
2015. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyik sem.
2015. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem adnám.

Nekem a Bendegúz az örökké az Indul a bakterház kisfiúja lesz. Nem tudok elvonatkoztatni ettől. Ettől függetlenül nem botránkoztat meg, csak én nem választanám saját gyerekemnek.

Az Imola pedig mocsarat, hínárt jelent. Ez számomra elég negatív hangulatú jelentés.

2015. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!