Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táppénz allat jár a családi...

Kareszka3 kérdése:

Táppénz allat jár a családi adókedvezmény 1 hónapja vagyok táppénzen a keresetem 79900 ft enyit szoktam ki kapni ha dolgozok most meg kaptam 27 e ft táppénzt szerintetek 3 gyerekre eben már bene van az adó kedvezmény?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta dolgozol?

mióta és mikor igényelted a táppénzt?


lehet ez csak előleg, mert még hiányoznak papírok a táppénz kiszámításához.

2015. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezen a munkahelyemen március 16 án keztem dolgozni és május 12 én volt egy szivinfarktus om és azóta táppénzen vagyok a juniusi fizum 62 e ft volt ezért furcsa nekem hogy most csak 27 e ft ot kaptam na meg ezt nem is az egéségbiztositási pénztártól kaptam hanem a munkahelyem utalta
2015. júl. 7. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez akkor még a fizetésednek egy tört része lehet, hiszen nem a hónap első napjától vagy táppénzen.
2015. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!