Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Saját kezűleg készítettél már...

Saját kezűleg készítettél már játékokat gyermekeidnek? Pl. : PET-palack stb.

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 14:18
1 2
 1/13 curáku ***** válasza:
Az unokahugaimnak csinaltam kulonbozo jatekokat, leginkabb varrtam oket. Pluss, memoriakartya, szines ceruza tarto, karacsonyfa feltepozarazhato/gombolhato formakkal,figurakkal. Ezeken felul nagyon jo otleteket lattam filleres dolgokbol is(az anyag nem minden esetben az),de meg nem csinaltam meg mindent. :)
2015. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 curáku ***** válasza:
Marmint a textil nem feltetlen filleres.
2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudod, mi az a gondevő? Olyat varrtam múlt héten, állati jó lett, komolyan, imádja. Amikor még nem volt varrógépem, akkor is szívesen varrogattam neki plüssöket: felhőt, szívet, kígyót, később mikor már belejöttem macskát, lovat... Ez úgy jött, hogy két és féléves korában kijelentette, hogy szeretne egy plüss galambot. Hát akkor, gondoltam, most vagy varrok egyet vagy tűvé teszem érte a világot. Varrtam :)


Nekünk babakonyhánk is úgy volt egyébként, hogy egy hokedliból fabrikáltam. Alatta egy fénymásolópapíros dobozból volt a sütő. De kisebb korában villamost is gyártottam neki dobozból, sőt, több babaházat is csináltunk együtt. Az egyik nagyon jó lett, nagy csizmadobozból készült, sátortetős, és beborítottuk csillámos habszivacs lapokkal. Tényleg szép. Egyik karácsonyi szünetben készítettük. A babaágyba az ágyneműt is én varrtam. Amúgy nem is tudok varrni :) De tényleg, csak barkácsolok inkább, nem tudok komolyan varrni.

2015. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és számítógépen eszkábált, nyomtatott, laminált memóriakártyát és társasjátékot is csináltam már. És az oviba is ilyen módon pótoltam a Lotti Karotti eltűnt lapjait.
2015. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

fából :

rendes babaház, kiskonyha, sámli, bababútorok a házikóba,

kirakó, társas, örgödbot

textil:

nagyon sok állatkát, babát, babaruhát, baba párna paplan takaró, ovis hátizsák, mózes a babának, kistáskát,

papír:

táblajátékok, kártya játékok, hajtogatás

meg még egy csomómindent amire nem emlékszem :-D

2015. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Clatirasa, honnan van ennyi időd? Nem szoktál aludni? ;)
2015. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, a Gondevő nekem is tetszik:)



Köszönöm az ötleteket:)

2015. júl. 13. 15:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked milyen terveid főnek, kérdező? :)
2015. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi együtt készítettünk társasjátékokat, memóriakártyát, képkirakót, textilbábot.
2015. júl. 13. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Együtt, együtt!! Mármint a gyerekkel együtt csináld mindig ezeket! Persze a korától függően figyelve, hogy nehogy a kés-villa-ollóval hülyeséget csináljon, de amúgy tök jó játék játékot csinálni, és fejleszti is..

Azért a pet palackkal óvatosan, mert ha elvágod, a széle éles...

2015. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!