Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig veszel könyvet karácson...

Mindig veszel könyvet karácsonyra gyermekeidnek? Ha igen, idén mit vettél?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most érdeklődik a lányom a könyvek iránt, vettem neki 1 Annipanni és Boribon-t, nagyon tetszett neki, így megvettem az összeset. Marék Veronika az író.

Névnapja jövő hónapban lesz, akkor pedig mondókás könyvet fog kapni.

2013. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorának? Van itthon egy 1,5 és egy 4 éves. Mindkettő fog az idén is könyvet kapni karácsonyra. A kicsinek nehezebb választani, mert a nagynak rengeteg könyvet vettünk. A nagy kap mese gyűjteményt, Janikovszky Már óvodás vagyok könyvét (most ment oviba) és a Mit, Miért Hogyan sorozatból egy könyvet (szülinapja is most lesz, majd szétosztjuk). Boribont is nagyon szereti, abból is van 6-8 db itthon.
2013. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én mindig veszek nekik könyvet, de nem csak karácsonykor, hanem év közben is, sokszor csak úgy, alkalom nélkül is. Mint ahogy magamnak is. :)


Most ezeket vettem eddig a lányaimnak:


A 7 évesnek:

[link]

[link]


Az ovisnak:

[link]


Ezen kívül még lehet, hogy megkapják a Titi sorozat 3. részét (az első kettő meg van, és nagyon szeretjük) [link]

vagy ugyanettől az írónőtől a Szutyoksárit.


Mivel a nagyobbik most tanul olvasni, lehet, hogy kap egy első önálló olvasásra való könyvet, pl. az Olvasó Cinke sorozatból.

2013. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyermekeim 1-1 Anna, Peti, Gergőt, 1-1 Bartos Erika verses kötetet és 1-1 karácsonyi meséket tartalmazó könyvet kapnak. 5 éves kisfiam kap még 1 Verdás mesélő mesekönyvet is.

Sokszor veszünk nekik könyveket, már rengeteg van, imádják. A fiam az oviba is minden nap visz magával 1 könyvet.

2013. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én vettem többet is, már hónapok óta gyűjtögetem az ajándékokat, de nem bírtam ki, és mindet odaadtam fokozatosan. :) És egyébként is nagy könyvrajongók vagyunk, év közben is sokat kap.

2 Anna-Peti könyvet kapott volna és több Bogyó és Babócát, kb 6-7-ot. Abból még lehet veszek, mert az az abszolút kedvenc. 20 hónapos :)

2013. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mangákat kért karácsonyra ,de amúgy is szeret olvasni irodalmi és anatómiai témájú könyveket is.
2013. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Kaptam néhány jó ötletet!


A gyerekek 5, 10 és 13 évesek.


Ha van még esetleg, írjatok:)

2013. dec. 17. 14:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Láttam egy műsorban ezt a kislányt, nagyon szimpatikus volt, és a megkérdezett gyerekek is mind nagyon jó véleménnyel voltak a könyvéről. A 13 évesnek, főleg ha lány, én belenéznék pl.

2013. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is láttam ezt a riportot a Család-barátban:)


Köszi:)

2013. dec. 17. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, én is könyvmániás vagyok, így sok könyvet veszek. 8 éves körüli gyerekeknek való kb.: Berg Judittól az új Rumini és a Lengemesék, önálló olvasásra: Durell: Léghajóval a világ körül és ennek a 2. része (…a dinoszauroszok földjén), Pompom.
2013. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!