Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inofolic megzavarhatja ennyire...

Inofolic megzavarhatja ennyire a ciklusom? A két vérzésem közőtt kb 11 nap telt el ugy h ne vérezzek. Leálljak vele?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt bajom az Inofolical. Miért szeded? Előtte normális volt a ciklusod?

2015. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem a dokihoz hogy nem jön össze a baba,aztán a ciklusom 30-39 között jött meg,mikor elkezdtem szedni akkor a 28. 29. Napon enyhén barnáztam,de 30 napra megjött,mint előtte hónapban,most viszont ahogy elmúlt a vérzésem 11 napra rá újból elkezdtem 2 napig erősen barnázni ,azóta vérzek.most csináljuk a hormonvizsgálatot.a ciklus 4.ik napján megvolt.de ha újból így jön meg akkor a 21.ciklus napit nem tudják megcsinálni
2015. júl. 16. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azért szedtem. Nekem 19 napos ciklusom volt. Vettem málna d1 rügykivonatot igy beállt 28 napra. De az inot is ittam. Első inszeminációnk sikerült. 15 hetes 36 éves mami
2015. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!