Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jan.6. an voltunk együtt a...

Jan.6. an voltunk együtt a parommal. Igazabol nem vedekeztünk es sztem nem szallt ki idöben.10 nap telt el azota. December22. en volt menstruaciom kb.1hetig tartott. Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mar 2 x szültem...az utolso most a 3eves ikrek...Most hanyingerem van de nem erösen es mintha megjönne kicsit ugy görcsöl a hasam..talan görcsnek nem is mondhato..mindenesetre erdekes...de most megis bizonytalan vagyok...korainak talalom ezt az emelygest...tesztet majd csak akkor veszek ha tenyleg elmarad a menszesz..

2014. jan. 16. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem szállt ki időben, meg hányingered is van, így esélyes.
2014. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 nap után még nem hiszem, hogy a terhességtől lenne a hányingered... Inkább csak a stressz miatt,mert félsz, hogy esetleg teherbe estél, emiatt érzel már mindenféle jeleket.

Ettől még persze lehetsz terhes, majd kb. egy hét múlva kiderül :)

2014. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akarsz gyereket vagy nem?

Számomra érthetetlen, ha valaki nem akar terhes lenni, miért nem védekezik?

2014. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még korai hogy tüneteid legyenek, de a teszteléshez is. Vagy várd meg a menses idejét és akkor tesztelj ha nem jön meg, vagy legalább vasárnap-hétfőig várj, akkor nagy valószínűséggel kimutatja a teszt (de gondolom ezzel tisztában vagy 2 terhesség után).


Amúgy az időzítés szuper volt a teherbe eséshez ha nagyjából szabályosak a ciklusaid...

2014. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

9:34 nem irtam egy szoval sem hogy nem szeretnek gyereket...a kerdesem az volt hogy lehetseges e az hogy terhes vagyok...mint ahogy sz.orsi irta az idözites tökeletes volt...inkabb ez erdekelt..lehet rosszul allitottam be a kerdest...ilyen koran meg egyik terhessegnel sem ereztem jeleket...

Gyerekeket imadom...tiszteletre, becsületre es szeretetre nevelem öket...kicsit kesöbbre gondoltuk..de ha ö most akart jönni örömmel varjuk! :)

2014. jan. 16. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A második terhességemet úgy vettem észre, hogy a várható mensi előtt pár nappal volt egy diszkrét hányingerem, de tényleg csak egy kis rossz érzés volt, és annyira éreztem, hogy terhes vagyok, hogy vettem is tesztet, és pozitív lett. Szóval van ez így.
2014. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!