Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés

Verbéna, Tűzvirág, Levendula, Iza, Tessza


melyik tetszik?


2015. júl. 18. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, növény után nem neveznék el gyereket, nem is tetszenek az ilyen nevek. A Tessza nekem nagyon magyarosított amerikai, úgyhogy talán az Iza a legjobb.
2015. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem egyik sem jön be.


Vannak szép virágnevek, na az itt felsoroltak nem tartoznak ezek közé. Iza maximum csak akkor, ha az Izabella becézése. A Tessza elmegy angol vagy amerikai használatban, de magyarosítva nem.

2015. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Komolytalanok.Férfinévnek még elmennek,de így..az agyam eldobom!
2015. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon választani kell, akkor az Iza. De mindegyik borzalmas szerintem.


"- Üdvözlöm, Horváth Tűzvirág vagyok."


Na neeeee.

2015. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég bénák. :DD Ne akard kínozni a saját gyerekedet már a születésétől fogva.. :S
2015. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Agybaj.
2015. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Iza tetszik ,a többi pedig egyáltalán nem !
2015. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Mostanában ahogy olvasok ezeket a nevekkel kapcsolatos kérdéseket, mindig elborzadok. Tényleg ennyi elmebeteg ember van?? És gyereket vállalnak...
2015. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Régebben lehetett jó ötleteket meríteni a nevekből amiket kiírtak, de most olyan ocsmányságokat találnak ki szülők! Komolyan neked milyen lenne ilyen névvel élni? Bárhol kérdezi mi a neved? Bűzvirág jó h nem már.

A Tesszáról ez jut eszembe! LAKATOS TESSZA! Kb.


Annyi meg annyi gyönyörű lánynév van. Nem kell a tucatnevekből sem válogatni, mégis marad rengeteg szép. Persze te tudod melyiket akarod, de tudd mindegyik borzalom, na jó kivéve az Iza, mondjuk én ezt sem adnám ilyen formában semmi esetre sem.

2015. júl. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Iza vagy Izabella .

( Annavirág, Annabella )?

2015. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!