Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó a duplatálcás etetőszék?

Miért jó a duplatálcás etetőszék?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert elég gyakran kifolyik az étel, vagy maszatos lesz. Ilyenkor csak fogod és elmosod a csap alatt. Egyszerűbb.
2015. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kivéve ha aláfolyik, mert akkor kettőt kell...

Egyébként a fiamnak olyan van, de kiszedte, nem jött be neki. Viszont egyszerűbb elmosni, ha nem folyik alá.

2015. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tök olcsó és szimpla antilop székünk van. Ez nem dupla tálcás, viszont kikapom a lábait és bedugom akár a zuhany alá és lemosom, ha kell :) ráadásul a szekrényben is elfér, ha nincs rá szükség, autó csomagtartóban, akárhol. Nagyon bírom.
2015. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert a felső tálcáról eszik a gyerek, majd utána csak lekapod a felsőt és játszhat az alatta lévő tálcán az autóival, lovaival, stb.


Nekem is ilyen volt, semmi értelme. :)

Ne legyen szempont etetőszék vásárlásánál.

2015. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádtam a duplatálcát mert egyszerűen csak kivettem és elmostam a csap alatt.... egészen addig amíg a fiam rá nem jött hogyan vegye le.... na azóta felesleges feltennem mert egyből kiszedte és ledobta a földre. Igazából anélkül is meg lehet oldani a tisztítást mert egyre kevésbé maszatos, néha elég egy nedves ruhával letörölni. Ha nagyon koszos akkor azt is kiveszem és csap alatt elmosom. Mármint az alsó tálcát ugye.
2015. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!