Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha a 11 éves gyerekemnek...

Baj ha a 11 éves gyerekemnek a kedvence a tv -ben a dr. Csont, a mentalista és a gyilkos elmék?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 21:24
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
59%
Ennyi idösen én is ezeket néztem elég gyakran nem voltak rémálmaim nem lett tőle semmi bajom 16/l
2015. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
59%

Én is ezeket néztem. Szerintem nézd a jó oldalát, már nem elegek neki a tündérmesék, kicsit bonyolultabb akciódúsabb dolgok tetszenek neki, és ez bizonyos szintű inteligenciára vall. A Dr.Csont meg a Mentalista elég pozitív hangvételű, vicces és legtöbbször jó hangulatú a vége, nem igazán a brutalitásra meg a gyilkolásra koncentrál, hanem a rejtélyre.(A Gyilkos Elméknékből még nem láttam annyit, hogy ítélkezni tudjak.)

Én nem aggódnék, persze azért megkérdezném, hogy miért szereti, és ha nem ad ijesztő választ, akkor megnyugodnék.

2015. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 bdorkad válasza:
én 14 vagyok nekem is ezek a kedvenc sorozataim (az anyukámmal nézem és ő nem felelőtlen) sok mindent tanulok belőle,akit érdekel a téma annak hasznos.Nekem volt egyszer álmom a gyilkos elmékről,ami annyit tesz,hogy az álmomban szerepelt egy olyan macska mint az egyik részben :D Amúgy a mentalistán szoktam a legnagyobbakat nevetni(a főszereplő humora miatt)Szóval szerintem nem baj...
2016. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Utolsó:mondjuk egy 11 és egy 14 éves gyerek között zongorázni lehet a különbséget.Baromira nem mindegy,hogy egy kiskamasz,vagy egy lassan középiskolás kamaszról van szó.Mindenki tudja,hogy 3 év alatt milyen óriási változás megy végbe egy gyereknél.3 év!Igazából hónapok alatt is óriásit változnak a gyerekek.Érzelmi,értelmi,és mindenféle szempontól.Szerintem nem helyénvaló,ha ilyen sorozatokat néz egy gyerek.Még szülői felügyelettel se engedném az összes epizódját.3 gyerekes
2016. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:

Szerintem a Dr Csont és A mentalista nem annyira gáz, ha fel tudja dolgozni. Amikor először láttam krimit - talán 9-10 lehettem -, rossz érzésem volt utána, de én amúgy is gyengébb idegzetű gyerek voltam. 2. osztályban például, amikor cserkészeten meg kellett tanulni a Szózat első 2 versszakát, a "Bölcsőd az, s majdan sírod is / Mely ápol s eltakar" sorok is durvának tűntek.


Szerintem, ha a gyerek fel tudja dolgozni, akkor nézze csak nyugodtan, de a Gyilkos elméket inkább ne! Abban vannak elég durva jelenetek is. (Ha jól emlékszem, 18+ a korhatár is.) A CSI-t sem javaslom, mert abban is vannak olyan jelenetek, ahol a nyomozók próbálják kitalálni, pontosan hogy történt a gyilkosság, és a színészek el is játsszák ezeket az elméleteket - magyarul láthatóak a gyilkosságok.

2016. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
31%
Egyáltalán NEM GÁZ 12 vagyok és már vagy két éve csak ezeket nyomom ha neked ez tetszik hát csak nézd!!!
2016. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
51%
Nyugi ez nem baj én dettó imádom a Dr.Csontot és a Gyilkos elméket.
2016. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
51%
Én 12 éves vagyok és szerintem egyáltalán nem gáz!! É is imádom ezeket a sorozatokat és ha tetszik akkor csak nézd!
2016. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Ha érti a témát, megérti nem.
2018. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
DEHOGY
2018. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!