Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha a 11 éves gyerekemnek...

Baj ha a 11 éves gyerekemnek a kedvence a tv -ben a dr. Csont, a mentalista és a gyilkos elmék?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 21:24
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
41%
Én 12-13 évesen néztem először Dr. Csontot, azóta is szeretem :) Semmi gond nincs vele, amíg helyre tudod tenni magadban.
2015. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
55%
Ezekkel pont nincs semmi probléma... ezerszer értelmesebb felnőtt lesz abból, aki gyerekként krimin és orvosi sorozatokon nő fel, mint azokból, akik a Disney csatorna agymosó tinisorozatait, bugyuta, butító meséit vagy épp az MTV, VIVA és hasonló "legyünk menők, napszemcsi szoli hangos zene és szexi pasik minden mennyiségben" r**anckészítő csatornákat, vagy éppen barátok köztöt vagy éjjel nappal budapestet bámulják csorgó nyállal. Egy 6 évesnek még nyilván nem szabad hullákról meg bűnügyekről műsorokat nézni, de egy 11 éves már nem fog megijedni ilyenektől... Nyugodtan hálát adhat mindenki, akinek olyan szerencséje van, hogy értelmes gyereke lesz, aki Dr. Csontot néz, nem szennyeket. Ha 11 évesen meg is érti, akkor nagy jövő áll előtte.
2015. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 Ditta323 ***** válasza:
28%

Szerintem sem baj.

Gyerekként mamáéknál nagynénémmel elmentünk videotékába és kérdezte, hogy mit vegyünk ki, válaszom: lövöldözőset amiben sok a hulla (kb 8 éves lehettem).

Otthon meg az alien 8. utas a halál, rémálom az elm utcában volt a sláger.

Sosem volt rémálmom, nem lettem pszichopata sem.

2015. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
28%

Elitelem a szuleidet.

(2 gyerekem van)

2015. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
33%

@Ditta323


Az hogy nem kattantál be ezektől (látom a pszichopata jelentését te se ismered) nem azt jelenti hogy ez a normális.

2015. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
23%
Nem most lesz hatással rád és nem is rossz álom szintű hatással. 16-17 éves korodra koravén, kiábrándult kamasz leszel.
2015. júl. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
A gyilkos elmèket mèg ìgy 30 èvesen sem nèzem. Beteg egy sorozat.
2015. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
45%
Mit keres egy 11 éves kisgyerek ilyen filmek előtt? Szülei hol vannak ilyenkor?
2015. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
46%

Semmi baja nem lesz tőle, nekem is ezek voltak a kedvenceim a mai napig szeretem őket. Nekem pl megtetszett a pszichológusi pálya belőle így lett egy elképzelésem a jövőmet illetően. A gyilkos elméket nem nagyon ismerem az egy kicsit durvább sorozatnak tűnik.

A Mentalistában szinte halottat sem mutatnak, és a főszereplő nagyon érdekes figura. A Dr.Csontól sem kaphat sokkot a sorozat első 2-3 percében vannak oszló hullák, utána már a csonttal foglalkoznak.

2015. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg nem értitek, hogy pont ez a baj, hogy annyira érzéketlenné tesznek ezek a sorozatok, hogy már nem bántó egy oszló hulla látványa, csak érdekes? Meg milyen érdekes belesni egy pszichopata gyilkos agyába. Hát nem az. Nem kellene hogy az legyen, inkább elborzasztó, főleg egy 11 évesnek. De sajnos pont azért mert rengeteg ilyet láthat az ember a médiákban, érzéketlenné válik a látványra. És ez veszélyes, mert lassan átmegy a való életbe is. Főleg hogy a halál igazi arcával nem igen találkozik egy ekkora gyerek, mert attól nagyon óvjuk. Megengedné valaki hogy pl egy halálos közúti balesetnél nézelődjön a 11 éves gyereke? Nem hiszem. Akkor ez miért jobb?
2015. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!