Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha a 11 éves gyerekemnek...

Baj ha a 11 éves gyerekemnek a kedvence a tv -ben a dr. Csont, a mentalista és a gyilkos elmék?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 21:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
63%
A filmekben, sorozatokban tudjuk, hogy az ami ott használnak fel a film készítéshez nem valódi, ezért nem is olyan szemmel nézünk rá. Egy balesetnél valódi emberi életről van szó nem egy jól eljátszott színészi projekt.
2015. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: Igen, felnőtteknél tényleg van efféle különbség. A gyerekek viszont ugyanúgy megélik, amit látnak, akkor is, ha tudják, hogy csak eljátssza valaki. Ezért is vannak a korhatárok a filmeknél, műsoroknál.
2015. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
56%

Nem értitek. Lehet lepontozni, de úgysem értitek. 11 évesen még élhetnétek a naiv, boldog gyerekkorotokat, de nem éltek a lehetőséggel. Nézzetek dr. csontot, trancsírozott hullákat, legyetek tisztában vele 11 évesen, hogy hogyan néz ki egy holttest 2 nap után és pontosan milyen bogarak zabálják fel a belső részeit.

A baj az, hogy azt, hogy ti ezt nézzétek, vagy sem, nem nektek kéne eldönteni, hanem a szüleiteknek és ha már 11 évesen sincs ekkora felügyeletük felettetek, akkor már el van cseszve az egész.

2015. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:
Szia kedves kérdezö! ( Bocsi, nincs hosszú Ö-m. ) Én is ezeket szeretem. Mivel, hogy ezeket adják egymás után a Cool-on, szerentsére. Úgy emlékszem, hogy mikor még 10 voltam, nem sokkal azelött, hogy betöltöttem a 11-et kezdtem el nézni ezeket a sorozatkat. Soha nem volt ezektöl rémálmom. Tele vannak vicces jelenetekkel és humoros szereplökkel. Örülök, hogy más is néz ilyeneket a korosztályomban. Az véleményen szerint sokkal rosszabb ha valaki Violettát néz ( , nekem attól lenne rémálmom ) . Ha majd ezt olvasod kérdezö utána írj rám privába. (tudok még egy csomó ilyesmi fimet.) Szívesen beszélek hasonló ízlésü emberkékkel. :))
2015. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
ja bocs, utólsó voltam. 12/L
2015. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
20%

Én is 11 éves vagyok,de én már kemény horrorokat néz

tem,semmi bajom nem lett tőle.Ezeket én is imádtam valamikor de mostmár nem nagyon.Ezek egyáltalán nem ártalmas sorozatok,legalább nem lesz olyan a gyerek hogy napokig sír valami haláleset miatt a családban.Mamám temetésén sírtam igen,de másnap má virultam.

2015. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
27%

Szerintem nincs vele gond. Én még fiatalabb voltam, amikor elkezdtem ezeket nézni, és azóta is imádom őket. A szüleim tudták, anyu azon a véleményen volt, hogy ha érdekel akkor nézzem. Semmi kártékony nincs egyik sorozatba se, sokkal durvább dolgokkal találkozhatnak az interneten, az akár kisiskolás korú gyermekek. Mondjuk engem ezek érdekeltek/érdekelnek. Meg szerintem ettől csak komolyodhat valaki, ha meg rémálmai lesznek a gyereknek, akkor nem fogja tovább nézni. Ezt nem tudja szerintem a társadalom feldolgozni, hogy vannak, akik érettebbek az átlagnál és nem a gyermekműsorokon lelik örömüket. Ezt el kell fogadni, rengeteg olyan fiatalt ismerek, akik hasonló korban kezdték el nézni az e fajta sorozatokat.

16/L

2015. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a kedvenceim, szüleimmel is ezt nézem néha.

A Mentalistában, és a Gyilkos Elmékben is lenyűgöző karaktereket láthatunk :D

Nekem Spencer az örök kedvencem a CM-ből, a Mentalistából meg egyértelmű :D


Mindegyik érdekes, és van ami tud tanítani egy értelmes gyereknek is egy, s mást.

A hullák, és a halottak is része ennek.

Minden egyes rész a Gyilkos Elmékből csak azt mutatja, hogy tényleg vannak ilyen beteg elmék ebben a világban, és hogy ami itt megtörténik, az a valóságban is megtörténhet.


Még mindig jobb, ha ezzel tisztában van a gyerek, és nem agybutító, Disney csatornás szarokat néz.

Walt bácsi forog a sírjában, hogy pl a Violettán szerepel az ő isteni neve :D

2015. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 Lunariana válasza:

A gyilkos elmek az egy borzasztoan rossz sorozat.

A mentalista meg a Castle mar jobb, de meg mindig nem az igazi a helyszinelok az jo.

A kedvencem a Dr. Csont, sokat lehet belolle tanulni, es a szereplok is jok.

11 evesnek a Dr. Csonton kivul talan meg a doglott aktakat (bar az se jo). A tobbi pedig borzalmas nem jo.

13 eves

2015. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
50%

Na, tessék, még hogy nem károsak ennyi idősen az ilyen filmek:

azt írja itt fentebb, hogy meghalt a nagymamája és meg se hatotta. Az ilyen filmek szépen kiölik a gyerekekből az empátiát, a mély érzéseket. Hát ide juttok. De ti tudjátok, a ti életetek, vagy a gyereketéké...

2015. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!