Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vizsgálják a pici babákat...

Hogy vizsgálják a pici babákat szemtengelyferdülésre?

Figyelt kérdés

Nagyszülői ágon van a családban szemtengelyferdülés. Most viszem fél évesen majd picurkámat szemészetre. Hogy fogják vizsgálni?

Kicsit aggódom, hogy fájni fog neki. Nagyon fog sírni? Fájni fog neki? Cseppentőt nem kaptunk, csak időpontot. Meg fogják tartani a szémét hogy ne pislogjon és úgy vizsgálják világítanak bele? vagy hogy?


2015. júl. 23. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A szemét biztosan nem fogják megtartani, elég lesz ha nézelődik, ilyenkor zörgetni szoktak neki egy csörgőt, hogy jó irányba nézzen. Úgy tudom, csak cseppentéssel tudják ezt vizsgálni. Fájni biztosan nem fog neki, sírni valószínűleg fog, ha belecseppentenek a szemébe, de inkább az ijedtség miatt. Viszont az én gyerekeimet 1 éves kor alatt nem vizsgálták meg (nálunk férjemnek van szemtengelyferdülése), nekem azt mondta az orvos, fölösleges, mert sok babának van kicsi korban, amit aztán kinőnek.
2015. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt szemészeti vizsgálat, mert úgy tűnt bandzsa, de kiderült, hogy nem az.

A viszgálat semmi kellemetlenből nem állt, az ölembe fogtam és mutattak játékokat, ide-oda kellett néznie, mármint a játékokra. Azt kell mondjam jó hangulatban telt a vizsgálat. Szemcseppet nem kapott.

2015. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!