Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ment össze a mellem?...

Miért ment össze a mellem? Kisebb mint terhesség előtt.

Figyelt kérdés
60kiló voltam terhesség előtt és most is, szülés után 21 hónappal. 13 hónapig szoptattam. Terhesség előtt 80-as melltartót hordtam, most mind nagy rám, elég a 75-ös is.
2015. júl. 23. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan felnőtt nő nem tudja, hogy a szám a hátméretet jelöli, nem a kosarat.
2015. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudtam a szám a kosárméretet jelenti a betű A/B stb meg a hátméretet.

De valószìnű azért jó a kisebb mert lehet megnyúlt a melled lóg egy kicsit és nem olyan feszes mint előtte.

2015. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az elsőnek igaza van, a szám a hátméret, az A, B, C stb a kosárméret.
2015. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A mellméretedet, a melled nagyságát a melltartónál a betű mutatja és nem a szám!

Vékonyabb vagy a hátadnál, de ettől nem feltétlenül lett a melled is kisebb.

De ha tegyük fel még kisebb is lenne, mert mondjuk eddig C kosaras melltartót hordtál, most meg elég a B-s is, azt is tudni kell, hogy a mell végül is zsírszövetekből áll és ha valaki fogy, akkor sem egységesen fogy, nem mindenhonnan ugyanúgy, ergo lehet, hogy ugyanannyi kg vagy, de mondjuk a melledről több ment le, míg a fenekeden vagy a combodon mondjuk több maradt. De ez most csak egy példa volt.

Sőt, mondok még cifrábban! A melltartók sem egyformák, ott is van olyan, hogy hiába két egyforma méret a címke szerint, valójában két különböző méret valójában, mert más a szabás.

Nekem is van 75B-s, de 80B-s melltartóm is, vagy 75C-s is és mindegyik egyaránt jó.

2015. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Régen 80B hordtam, most 75A vettem, de szorítja a hátam. 75B-t nem találtam
2015. júl. 23. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hátadat szorítja, akkor 80A kell.
2015. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja igen azt nem kaptam, csak összekavarodtam :)
2015. júl. 23. 17:56
 8/11 anonim ***** válasza:
A szám azt mutatja meg, mekkora a mellkas kerülete, a betű azt, hogy mekkora a kosárméret. Csoda, hogy nők mellei kibuggyannak a melltartóból, ha még azt sem tudják, hogyan válasszanak melltartót maguknak...?
2015. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, csak most kevertem össze
2015. júl. 23. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Elfogyott a mirigy állományod, milyen a tapintása tartása?

Ugyan ebben a cipőben járok(igaz én folyamatosan fogytam a semmiből)

Terhesen 75C, most 75A lettem, teljesen üres a bőr(csak, hogy optikailag legyen mellem hordok cicifixet, mert eltűntek a melleim:()

2015. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!