Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire viselte meg a házassá...

Mennyire viselte meg a házasságotokat a veszélyeztetett terhesseg?

Figyelt kérdés
A terhesseg elejétől, a végéig az orvos tiltotta a szexet, orgazmust. Természetesen a baba volt a legfontosabb, ezért közösen eldöntve minden szexuális téma kerülve volt. A külön töltött hónapok miatt, teljesen eltávolodott érzelmileg. A szülés után nehezen gyógyult a gatseb, repedések. Utánna a gyerek mivel rosszul alvó, hasfajos volt nem volt idő rá, meg a fáradtsag is hozzatett. Lassan két éve nincs semmi,pár próbálkozás volt, de szörnyű volt. Volt valaki ilyen helyzetben?
2015. júl. 19. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Minden szexuális téma kerülve volt???Hát,lehet le fogtok pontozni,de hacsak nem fekvőbeteg voltál,a szád azért ott volt.Tudom,erre az a válasz,hogy amelyik pasi ezt nem érti meg,az menjen a fenébe,de azért mindenki tudja,hogy ez nem olyan egyszerű.És az esti összebújás,intimitás?Mert megértem,hogy nincs szex,de azért beszélni róla egy házasságban miért tabu?
2015. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Féltette a gyereket, és nem akarta orálisan sem, hogy az izgalom miatt nehogy baja essen a kicsinek, meg együttérzo akart lenni.
2015. júl. 19. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért voltak szörnyüek a probálkozások?
2015. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 éve semmi nem volt, akkor nagyon nehéz lesz a visszaút egymáshoz.


A férfiaknak éppúgy hiányzik az intimitás, a simogatás, az érintések, mint a nőknek. És erre egyetlen terhesség sem lehet mentség...

2015. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék voltak hasonló helyzetben. 2 vetélés, egy halva szülés után ikreket várt. Végig feküdt, heteket kórházban. Semmit nem engedett az orvos.


Végül segítséggel oldották meg:

nőgyógyász, hogy fizikailag rendben legyen

szexuálpszichológus

bébiszitter, hogy legyen idejük egymásra


6 évesek az ikrek, érzelmileg és szexuálisan is rendben a házasságuk :-)

2015. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz más téma de hosszú betegeskedős időszak után dupla annyi időbe került, mire helyrehoztuk a szexuális életünket. Szörnyű időszak volt. Türelem kell hozzá rengeteg és akarat, persze pici gyerekkel még nehezebb. De próba, próba és próba.. egyszer újra jó lesz.
2015. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Sajnálom.Nem rossz szándékból írtam,csak olyan rossz az ilyeneket hallani.Szerintem nincs veszve minden,mert úgy látom a férjed jószándékú.Egy közös hétvégi program,akárcsak egy nap kellene nektek,ahol csak egymásra koncentráltok,átbeszélitek a dolgokat.Tudom,baba mellett ezt nehéz megoldani,de muszáj nőként és férfiként is élnetek tovább,nemcsak anya-és apaként.Én drukkolok.
2015. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk őszinték, és valószínűleg érzed Te is, erre rá mehet a házasságotok, és ebben az esetben a legnagyobb vesztes a gyerkőc, akit a legjobban imádtok! Ő lesz az aki miatt helyre fogjátok hozni! Nem egyedi a problémátok, mi is benne voltunk, néhány éve, és én ekkor jöttem rá, hogy milyen sok kapcsolatban alakul ki különböző okokból a fent vázolt helyzet. Először is, mindegy mennyi idő telik el a szülés után, az az első néhány alkalom, az általában borzasztó, hiszen gyakorlatilag átrendeződünk, és ezt meg kell szokni. Tehát ez normális, próbáljatok nyugodt időt választani, korábban kényelmes helyzetet, sok síkosítót, vagy eetleg eleinte csak simogatást. Fejben el kell döntened, hogy ezt akarod, rá kell készülnöd. Beszélhettek is róla, ha szükségesen klátod, mondjátok el a félelmeiteket, mire vigyázzon, mitől félsz. Azt tudom, hogy nálunk is ez volt, tilalom, aztán szüléssel méhszájplasztika, gátkezelés sokáig. Nehéz első hónapok. Nincs recept, nálunk is az oldotta meg, hogy szeretttük egymást, és nagyon akartuk. Ha balul sült el, nem adtuk fel, és mazohista módon kibírtuk azt a fájdalmat, ami +az elején volt.
2015. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

20 êvesen szültem, fél év múlva súlyos balesetem volt. Két évig semmi szex.. 20 éves házasok vagyunk.

Hidd el, rajtatok múlik, se

nki máson.

Mi akkor megtanultuk, hogy nem mi den a szex...

2015. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
En nem ertem az ilyen noket... es ezek csodalkoznak, ha megcsaljak oket!! Szedje mar ossze magat! Egy terhesseg es szules a 9 honappal egyuttesen sem lehet indok ilyen hosszu ideig a hazaselet megszuntetesere. Nekem volt egy vetelesem es azutan rogton terhes maradtam es annyira feltettuk a babat, hogy 9 honapig nem volt szex. De nekem hianyzott es ahogy letelt a hat het osszebujtunk es ujra egymasravtalaltunk. A masodik terhesseg utan is. Szerintem nem szabad hagyni hogy kihuljon a kapcsolat es eltavolodjunk egymastol. En szoptattam is ami meg le is huzta a libidomat, de megis a ferjem kedveert es az intimitas miatt osszeszedtem magam. Attol hogy gyerek szuletik gondolni kell a ferjunkre is, aki a baba elott sokkal tobb figyelnet es torodest kapott. Nem ertem hogy sok no miert felejti el, hogy ferje is van, akinek igenyei is vannak...
2015. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!