Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan gyogyitsam ki ebbol a...

Hogyan gyogyitsam ki ebbol a lanyomat? Egyaltalan van ra esely?

Figyelt kérdés
A terhesseg utolso idoszakaban azt vettem eszre, hogy parom egyre inkabb nyul az ital utan. Alig szuletett meg a pici, mar napi szinten ivott,tobbet a kelletenel. Garzonba laktunk, rengeteget ordibalt, a zenet nagyon hangosan hallgatta, ha megszolitottam megvert, ugy hogy a kicsi is az olomben volt. Maskor kiszedte a kezembol, csattogtatott, tort, vegul valahogy osszeszedtem annyira magam (anyagilag is), hogy tudjak lelepni. Sajnos a kicsi felenk, van, hogy megijed ha hangosabban szolnak hozza. Tonkretettuk a kicsi lelket? Van erre gyogymod? Elfelejti valaha? Annyira bant ez az egesz, hogy ezt kellett megelnie, hogy igy kezdodott az elete. Most mar 2 eves, es barmit megtennek azert, hogy boldog, kiegyensulyozott legyen! Sajnos 3 napot vele vagyok, 3-at nem a munkam miatt. Mit tanacsoltok mit tegyek?
2015. júl. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állandóság, kiszámíthatóság, nyugodt környezet. Nagyrészt ezen múlik.

Ahhoz pedig gratula, hogy mertél és tudtál lépni, sajnos ezt sokan nem teszik meg, pedig ez lenne a helyes út.

2015. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A gyerek fogantatása előtt nem ivott? Nem vert? Nem kiabált? Tudod, ezt nehezen hiszem...


Már terhesen le kellett volna lépned, aztán feljelenteni. De ez késő bánat.


Gyermekpszichológust keress fel vele.

2015. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy gyerekpszihológust.

Mellette nyugodtan elmondhatod neki,hogy nem kell félnie,jó érzed magad,nagyon szereted és minden rendben van. Ölelgesd,puszilgasd sokat. Teremst neki érzelmi biztonságot.

Az is egy jó dolog,ha van a környezetedben egy felnőtt férfi,testvéred,barátod..stb. Akire fel tud nézni és ki tud alakítani magának egy "apa képet". Nem tudom mérthető-e,hogy mire gondolok.

Egyébként mennyi idős volt mikor ezek történtek?

2015. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A zajokra egyébként kondicionálhatod úgy is, hogy valamilyen pozitív, de enyhén zajos dolog közelébe viszed.

Aztán lassanként emelni lehet a zajszintet, amíg eljuttok odáig, hogy lufit és papírzacskót durrantatok ki.


De tényleg gyermekpszichológus, ő tud segíteni.

2015. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!