Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan műanyag motor,...

Létezik olyan műanyag motor, ami nem annyira borulékony?

Figyelt kérdés

Vettünk egy nyuszit formáló motort (legkisebb), de nagyon könnyen borul oldalra és a sarka beleütközik a kerékbe, ahogy hajtaná.


A többinél pedig nagyon elfordul a kormány oldalra, így nekem balesetveszélyesnek tűnnek.

Létezik olyan motor, ahol nincs ennyire közel az ülés a hátsó kerékhez, illetve szűkebb a kormány fordíthatósági sugara?


2015. júl. 27. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam Brendonban vett kismotorjával sosem borult oldalra, a kerekei stabilak, és mégis ha esett (egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor), akkor más okból. A kormánya ugyan ennek körbeforgatható, de ez nem hiszem, hogy gondot okozna, olyat nem láttam, aminél csak egy bizonyos szögben forogna a kormány..
2015. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kormánnyal az abajom, hogy ha 90 fokban hirtelen elfordítja, akkor azonnal blokkolja a mozgást és át fog repülni a kormányon.

Nagyjából úgy, mint amikor a bicikliküllők közé faágat dugnak és repül a biciklis.

2015. júl. 27. 09:46
 3/8 A kérdező kommentje:
A jelenlegi motornak jobbra és balra is 45-45 fokos szögben mozdítható csak ki a kormánya.
2015. júl. 27. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyuszimotor sem annyira borulékony. Szerintem semennyire. Mert alacsony nagyon.

A gyereknek meg meg kell tanulnia egyensúlyozni, és menni vele.

Én ilyet vettem, miután megtanult a nyuszimotoron menni a fiam:

[link]

Ez kicsit magasabb, de 4 kerekű.

2 éves volt áprilisban a fiam, még mindig ezt nyúzza. Pedig vannak más "közlekedési eszközei" is.

Igaz, hogy a lába hozzáér már a hátsó kerékhez, de ez őt abszolút nem zavarja.

2015. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nyuszis a lehető legrosszabb, legveszélyesebb motor, még a jól motorozó gyerekek is borulnak vele. Láttam olyat, hogy a nyuszi kiverte a gyerek felső két fogát. :/


Motorból a hagyományos kismotor formájú a használható (ez a típus, az összes többi sokkal rosszabb: [link] a méretének megfelelő nagyságban.


A kormányát igaz, körbe lehet fordítani, de ezt pillanatok alatt megtanulják, ennek a típusnak jó helyen van a súlypontja.


Van három gyerekem, sok kismotorhoz volt szerencsém.

2015. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Link előbb hibás volt, itt van helyesen:


[link]

2015. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt, mint amit az utolsó belinkelt és nem volt vele semmi gond, jól tudott vele száguldani, szerettük. Már más kisgyerek használja :-).

A fogyasztóvédelem felé egyébként lehet jelezni, ha gyanakodunk arra, hogy egy játék balesetveszélyes. Jobb, ha bevonják, minthogy komoly baleset történik.

2015. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyuszis motor semmire sem jó :( Viszont a hagyományos motorok szuperek, ha már megtanul menni velük. Attól függ, mennyi idő, és mekkora méretű a gyermeked. Egy évesen pl. valószínűleg el fog vele borulni, mert még nem lesz elég ügyes hozzá (bár vannak kivételek). A kisfiam 20 hónaposan lett profi motoros, összesen egyszer esett el.
2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!