Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kismamavitamint szedtek...

Milyen kismamavitamint szedtek, szedtetek? Probalta valaki a dm-es vitamint?

Figyelt kérdés

Elso terhessegem elott,alatt Femibiont szedtem. Akkor nem is probaltam mast. Erdekelne, hogy ki milyet szed, mivel volt megelegedve. Zselatinos kapszulak kilove.

A femibion tenyleg ennyire kimagasloan jobb a tobbinel, vagy csak az ara tobb? Esetleg probalta valaki a dm-ben kaphato das gesunde plus kismamavitamint?

Valami vitamin muszaj lesz, hogy feltoltsem a szervezetemet.


2015. júl. 29. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a Femibiont tudtam lenyelni
2015. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én dmest szedtem meg az eurovit folsavját.

A Gravida és a Femibion túl van árazva szerintem.

2015. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! ☺
2015. júl. 29. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Hipp Natalt, én nagyon szeretem, mert olyan, mint a multivitamin, kicsit vasízű, de legalább gyümölcs alapú, jobban felszívódik, de amellé nem árt kiegészítésnek folsav. Szedek mellé még plusz magnéziumot, meg C vitamint.


A Femibionról én is jókat hallottam, de nekem bevált a Hipp Natal, DM-ben, Rossmannban lehet kapni, 1 havi adag 3x200 milis kiszerelésben van.

2015. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is!
2015. júl. 29. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 8 éve, az első terhességemnél főleg Gravidát szedtem, egyszer pont nem lehetett kapni, akkor Elevitet vettem. Most várom a másodikat, maradtam a Gravidánál, nekem teljesen megfelel. Nem tudom, hogy mennyire van túlárazva, én azt tapasztaltam, hogy a többi is hasonló árban van.
2015. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

4-es válaszoló, te milyen folsavat és magnéziumot szedtél mellé?

Én vettem folsavat, de ebben is van b6vitamin, van ugye a Hipp-ben is, és én szoktam magnézium fortét szedni (dr. chen), abban is van. Azt sem szeretném, ha túl sok lenne a bevitel...

2015. júl. 29. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
800 mikrogrammos felezhető DM-eset vettem.
2015. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!