Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy közvetlenü...

Mitől függ az, hogy közvetlenül szülés után valakinek megmarad a kerek pocak, mint ha nem is szült volna, vagy, hogy egyből lapos lesz?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.

Nekem ahogy kijött a lányom le is eresztett a hasam.

Barátnőm most szült láttam fényképen,hogy ugyanolyan a hasa,mint amikor még bent volt a baba.


2015. júl. 29. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán genetika. Én ahogy battyogtam át a szobámba már nem volt hasam.
2015. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az izmok rugalmasságától függ.

Ha neki ugyanolyan mint terhessége idején volt és tényleg barátnők vagytok akkor mutasd meg ezt neki:

[link]

2015. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülés utáni 1-2 napban még nekem is szinte terhes pocakom volt (csak persze puha), de nem csak nekem, hanem a szobatársaimnak is, meg az étkezőben láttam, hogy szinte mindenki másnak is olyan. Mire hazamentem, már nem volt olyan nagy kerek, de persze azért még bőven volt pocakom, csak már nem úgy nézett ki, mint egy terhes has. Egyébként szerintem inkább ez az általános, én nagyon kevés olyan emberrel találkoztam, akinek szülés után azonnal lement a hasa.
2015. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!