Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eddigi legizgalmasabb nyári...

Eddigi legizgalmasabb nyári programotok mi volt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 22:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hol voltatok, mi tetszett a családnak, a gyerekeknek leginkább?
2015. júl. 30. 23:00
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Néhány napja vizsgáztam, és jó fejek voltak, azonnal kijavították. Na, az az 5 perc volt a legizgalmasabb, amíg ikszelgettek a javítókulccsal. A gyereknek nem tudom, ő a folyosón sétálgatott az apjával.
2015. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

A gyerek az unokatestvérénél volt, és volt velük a Balatonon is.

Mi szülők nem voltunk sehol nyaralni.

2015. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk az aquaparkok viszik a pálmát meg a kalandparkok, bár utóbbiba nem csak nyáron járunk.
2015. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy megszületett a kistesó. :)
2015. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Voltunk már pár napot belföldön a gyerekekkel, utána egy hetet a tengernél. Kórházban is jártunk már, a kicsi jövő héten kezdi az ovit. Csupa izgalom :)
2015. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben voltunk kirándulni. Voltunk a Balatonon is, Keszthelyen. Az Őrségben túráztunk. Lakodalomban is voltunk.
2015. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sátorozni voltunk az 5 gyerekkel (4 és 21 év közöttiek), remek volt. Kivételesen nem esett az eső, egy sem lógott meg, mindenki jól érezte magát. Két legjobb pillanat volt, az egyik, hogy a kicsik megtanultak víz alatt úszni, a másik, hogy elmehettem motorozni.
2015. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Balatonon voltunk, ez elég izgi volt, mert találtunk egy szuper strandot, vizes játszótérrel, meg egyéb ilyen jópofasággal :) Hát a fiam minden nap, amikor kint voltunk, szünet nélkül rohangált, vagy a vízben volt, vagy a játszótéren szaladgált, de leülni egyszer sem láttam :D

Viszont igazából nem ez volt a legizgibb program, csak akkor még nem volt vége a tanévnek, de mégis, a legjobb az volt, amikor a Katica tanyán voltunk, hát azt mi, szülők legalább annyira élveztük, mint a fiunk :) Óriáscsúszdák, labirintus, háziállatok, tehénfejés, gokartozás, miegymás, nagyon nagyon jó volt :)

2015. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A Katicán mi is jártunk már, közel van:)


Köszi az eddigieket:)

2015. júl. 31. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!